Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile her hafta çarşamba günleri yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizi ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da haberimizde sizlerle..

Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile her hafta çarşamba günleri yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizi ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da haberimizde sizlerle..

Sadakatsiz' in Asya' sı Cansu Dere Kimdir?

Başarılı oyuncu Cansu Dere, 1980 yılı Ankara ilinde doğmuştur. Yunanistan göçmeni olan ünlü oyuncu Cansu Dere ilk ve ortaöğrenimini İzmir' de tamamlamıştır. 

Başarılı oyuncu 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışmasında Türkiye 3. güzeli olmuştur. Ve sonrasında profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlamıştır. 

Başarılı oyuncu Cansu Dere çok ünlü moda tasarımcılarının defilelerinde de yer almıştır. 

Başarılı oyuncu Cansu Dere İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezun olmuştur. 

Başarılı sanatçı ilk sunuculuk deneyimini Kanal D ekranlarında Çocuk ve Müzik programı ile yapmıştır. 2004 yılında Show Tv ekranlarında Türkiye' nin Yıldızları isimli yarışma programını sunmuştur. Sonrasında NTV ekranlarında Life Style Moda programında sunuculuk yapmıştır ve aynı zamanda editörlük yapmıştır. 

cansu dere 2

2005 yılınd aise NTV ekranlarında N Moda programının sunuculuğunu yapmıştır. 2004 yılında Nazan rolü ile Metro Palas isimli dizi ile oyunculuğa da ilk adımı atmıştır. Sonrasında Türkan Derya' nın yönettiği Alacakaranlık isimli dizide Irmak karakterini canlandırmıştır. 

Gözden kaçırmayın

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

2005 yılında ise Güz Yangınız dizisinde, Ceylan rolü ile ekranlarda yerini almıştır. Sonrasında aynı dönemde, Televizyon filmi formatında olan Kabuslar Evi filmi ile Köylü Esma karakterini canlandırmıştır. 

2006 - 2008 yılları arasında ise Mehmet Akif Alakurt ile birlikte Sıla isimli dizide başrolde yer alarak ekran önünde aranan yüzlerden biri olmuştur. 

2009 yılında ise Ezel dizisindeki Eyşan karakteri ile oldukça sevilen ve beğenilen bir yüz olarak ekranlarda yerini almıştır. 

Başarılı oyuncu Cansu Dere şimdilerde ise Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandırmaktadır. 

Sadakatsiz' in Asya' sı Cansu Dere' nin Yer Aldığı Projeler

2006 - Kabuslar Evi: Takip Yardımcı Karakter
2007 - Son Osmanlı Yandım Ali Başrol
2009 - Acı Aşk Başrol
2009 - Casus Kızlar Seslendirme
2010 - Yahşi Batı Yardımcı Karakter
2011 - El Yazısı Başrol
2011 - Behzat Ç. Başrol

2004 - Metro Palas Başrol
2005 - Alacakaranlık Yardımcı Karakter
2005 - Avrupa Yakası Konuk Oyuncu
2005 - Güz Yangını Başrol
2006-2008 - Sıla Başrol
2009-2011 - Ezel Başrol
2010 - Altın Kızlar Konuk Oyuncu
2016 - Anne Başrol
2020 - Sadakatsiz