Caner Cindoruk Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü Nazmi Kim? Caner Cindoruk Yaprak Dökümü'nd oynadı mı? Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk yıllar önce Yaprak Dökümü'nde oynamış

Caner Cindoruk Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü Nazmi Kim? Caner Cindoruk Yaprak Dökümü'nd oynadı mı? Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk yıllar önce Yaprak Dökümü'nde oynamış. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'da başrol olarak Volkan'a hayat veren Caner Cindoruk geçmişte oynadığı dizi ile şaşırttı. Ünlü oyuncunun geçmişte yayınlanan başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır ve Tolga Karel'in yer aldığı Yaprak Dökümü dizisinde yer aldığı ortaya çıktı.

yaprak

2006 yılında ilk bölümü ile ekranlara gelen sevilen dizi Yaprak Dökümü'nde ailesi ile İstanbul'a taşınan Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım'ın çocukları ile imtihanını konu alan hikayede Fikret, Şevket, Leyla, Necla ve Ayşe adındaki çocukları ile İstanbul gibi büyük bir şehirde hayatta kalma mücadelelerini konu alıyor. Oyuncu kadrosunda Deniz Çakır, Tolga Karel, Bennu Yıldırımlar, Hasan Küçükçetin. Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Başak Sayan, Ahmet Saraçoğlu, Perihan Savaş, Kıvanç Kasabalı, Yusuf Atala, Bedia Ener, Seda Demir gibi isimler yer alıyordu. Dizinin kadrosunda Caner Cindoruk'un da yer aldığı ortaya çıktı. 

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

yaprak2

Dizide bir zamanlar Leyla'nın aşkı olan Doktor Nazmi Duru'ya hayat verenin Caner Cindoruk olduğu ortaya çıktı. Efsane dizi Yaprak Dökümü'nün kadrosunda yer alan Caner Cindoruk şaşırttı. Ayrıca ünlü oyuncu daha önce Hanımın Çiftliği dizisinde Kemal karakteri ile popülerlik kazanmıştı. Daha sonra Firar, Ateş Altında Aşk, Aramızda Kalsın, İstanbul Sokakları gibi dizilerde yer aldı. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Silahtar Mustafa Paşa'yı canlandırdı. Kadın dizisinde Sarp'a hayat verdi. Zemheri isimli dizide Ertan'ı canlandıran ünlü oyuncu Ekşi Elmalar, Dar Elbise, Kor, Çalsın Sazlar, Gergedan Mevsimi, Elveda Katya, Kelebek gibi filmlerde yer aldı. 41 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde Volkan adlı karakteri canlandırmaya başladı. Reytingleri yüksek bir şekilde devam eden Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz her Çarşamba saat 20:00'da ekranlarda izleyici ile buluşuyor.