Camdaki Kız her hafta yeni bölümleri ile perşembe akşamlar Kanal D ekranlarında saat 20.00 de yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi türünde ve gününde oldukça başarılı. Şuan 2. sezonu ile ekranlarda yerini almaya devam eden sevilen dizi Camdaki Kız ile ilgili tüm detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerler..

Kamumanset.com - Camdaki Kız her hafta yeni bölümleri ile perşembe akşamlar Kanal D ekranlarında saat 20.00 de yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi türünde ve gününde oldukça başarılı. Şuan 2. sezonu ile ekranlarda yerini almaya devam eden sevilen dizi Camdaki Kız ile ilgili tüm detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerler..

Camdaki Kız yeni sezonda da ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Camdaki Kız yani Nalan yeni sezonun ilk bölümünde Sedat ile evlendi ve ailesi ile yaşadığı korse giydiği günlere elveda deyerek Sedat' ın ailesinin yanına taşınmıştı. 

Nihayet Nalan kurtuldu artık yeni yaşamında daha fazla eziyet çekmeyecek derken Annesi Feride bu sefer de özel hayatına karışmaya başladı. Nalan ile Sedat' ın özel yaşamına karışmaya devam eden Feride, yeni bölüm geçtikçe de Feride ikiliye karışma durumunu iyice arttırdı. 

Hemen çocukları olsun istemeye başlamasının nedeni ise Sedat' a güvenmemesi. Zaman zaman Cana ile olan ilişkilerini görmesi sonucunda ne yapacağını bilemez ve Nalan' a Sedat konusunda baskı kurmaya başlar. 

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

camdaki kız2

Feride' nin Nalan' ı sürekli böyle sıkıştırmasının asıl nedeni ise kendi kızının torunu Nalan' ı doğururken ölmesi. Üstelik Feride karakteri kendi kızı Sema' nın öldüğü gün kızının Nalan' a hamile olduğunu öğrenir. Bu yüzden önce Nalan' ı kabullenemez ve eve almak istemez. Ancak kocasının isteği üzerine torunu Nalan' ı hastaneden alarak eve getirir. İşte o zaman Nalan' a her konuda sahip çıkması gerektiğinin farkına varır ve Nalan ergenliğe girdiği andan itibaren Nalan' a açılmayan bir korse giydirir. 

Bu korse ile Nalan' ı dışarıdaki insanlardan özellikle erkeklerden koruduğunu düşünür. Nalan evlenene kadar o korseyi dışarı çıktığı her zaman giydirir ve ucunu da kibritle yakar ki, çıkarıldığını fark etsin. 

Feride karakteri psikolojik olarak çok zor zamanlar geçirdiği için, zaman içerisinde Nalan' ı da kendi kızı Sema gibi kaybetmekten korktuğu için her türlü önlemi almaya çalışır. 

Sürekli zamanın çok kötü olduğunu dile getiren Feride önümüzdeki bölümlerde de, Nalan' ı eve geri alacaktır ama yine aynı şekilde korse giydirmeye başlayacaktır. Bakalım yeni bölümlerde neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz. 

Camdaki Kız dizisi her hafta yeni bölümleri ile saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle..