Camdaki Kız 2. sezonu ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Sevilen dizi Camdaki Kız yeni bölümler ile her hafta perşembe günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. İşte haberin detayları ve gelişmeleri kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Camdaki Kız 2. sezonu ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Sevilen dizi Camdaki Kız yeni bölümler ile her hafta perşembe günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. İşte haberin detayları ve gelişmeleri kamumanset.com' da sizlerle..

Camdaki Kız başladığından beri annesi Feride, kızı Nalan' a korse giydiriyor. Nalan ergenliğinden beri annesinin zoraki olarak korse giydirmesinin gerçek nedenini bilmese de annesi ve babasına çok saygı duyan çok zarif ve naif bir karaktere sahip. Kalbi çok temiz olan Nalan, yeni bölümlerde Sedat' ın ondan boşanmak istemesi ile yıkılır ve Nalan ile Feride' yi çok zor günler bekler. Bakalım Nalan bu günleri en az yara ile atlatabilecek mi izleyerek göreceğiz. 

Gözden kaçırmayın

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

camdaki kız12

Camdaki Kız yeni bölümlerde Nalan artık korse giymeyi bırakmıştı. Evlendiği için annesi artık ona her gün giydirdiği korseye veda ederek sandığa kaldırmıştı. Ama Sedat' ın her şeyi bırakıp Nalan' dan da boşanarak İngiltere' ye Cana ve çocukları ile kaçmak istemesi Nalan' ı korseye yeniden mahkum edecek gibi görünüyor. 

Yeni bölüm fragmanında gördüğümüz gibi Nalan bu şekilde anne ve babasının evine dönmeye karar verdiği gibi annesi sandıktan artık önlem almalıyız diyerek korseyi yeniden çıkarması ile Nalan' ı yeniden zor günleri beklediğini görüyoruz. 

camdaki kız11

Feride' nin Nalan' a korse giydirmesinin asıl nedeni ise kendi kızı Sema' nın Nalan' a hamile iken vefat etmesi. Sema' nın daha okurken daha mezun olmadan anne babasından gizli olarak hamile kalması ve bir anda hamile iken vefat etmesi ile Nalan' ın kurtulması Feride' yi eskiden olduğundan çok farklı biri halini getirmiştir. 

Feride başlarda çok zor zamanlar geçirmiştir. Nalan' ı istememiştir ve bir süre de kabul etmemiştir. Bu yüzden de Nalan' a korse giydirmiştir ve ergenliğinden itibaren Nalan dışarıda iken bu korseyi çıkarması yasaktır. 

Camdaki Kız dizisi her hafta yeni bölümleri ile saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimiz kamumanset.com' u takipte kalınız..