Camdaki Kız Dizisinde Sürpriz İsim Camdaki Kız Yeni Oyuncu Perşembe günü dizisi Camdaki Kız'a sürpriz bir isim dahil oldu Kanal D Camdaki Kız yeni oyuncusu. Kanal D'nin iki sezondur perşembe akşamlarına damga vuran dizisi reyting rekorları kıran 'Camdaki Kız' yeni bölümleriyle her hafta izleyicinin karşısına çıkıyor. Dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Tamer Levent, Nur Sürer, Devrim Yakut, Hamza Yazıcı, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tuğrul Tülek'in yer aldığı Camdaki Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir ismi dahil ediyor. Yeni bölümde Sedat parasız kaldığı için konağa geri dönüyor. Sedat için yepyeni bir dönem başlarken Nalan ise kocasının kendisini sevdiği için gitmekten vazgeçtiği düşüncesine kapılıyor.

Feride ise bu olaya inanmıyor. Kızı Nalan'a "Kesin bir sorun çıkmıştır." diyor. Sedat ise Nalan'la gittiği için eve dönmek zorunda kalan Cana'yı kaçmayı çalışması ve Alp'e bıraktığı için zor günler yaşıyor. Nalan Sedat ile gazeteciler karşısında mutluluk pozu veriyor. Camdaki Kız 20. bölümü ile ekranlarda yer alıyor. Diziye yeni bir isim dahil oldu.

yüsra

YÜSRA GEYİK CAMDAKİ KIZ'DA

Yıllardır yayınlanan ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar isimli dizide Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik Camdaki Kız dizisine dahil oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin işlendiği dizinin kadrosuna Yüsra Geyik dahil oldu. Sevilen oyuncu Yüsra Geyik, Muzo'nun sevgilisi olarak diziye katılıyor.

Yüsra Geyik Camdaki Kız isimli diziye dahil oldu. Dizide henüz kimi oynayacağı bilinmezken tarzı ile Nalan'a benzediği görüldü. Geçen bölümde Sedat'ın boşanmak istemesi ile avukatla görüşen Nalan Billur'un yanına gitmişti. Rafet Bey'e her şeyi söyleyen Feride ise Sedat'ın eve döneceği yönünde sözünü aldı. Evde olmayan kızını arayarak kendi evine gelmelerini ifade etti.

Cana ile İngiltere'ye gitmek isteyen Sedat Cavit'in vazgeçtiğini öğrenince ise fazlasıyla şaşırır. Parasız kalan Sedat bunu Cana'ya söyleyemez bu sebeple Nalan'ı karşısında görünce çok şaşırır. Camdaki Kız yeni bölümü ile perşembe günleri ekranlarda oluyor.