Camdaki Kız Saat Kaçta Hangi Kanalda? Camdaki Kız dizisi hangi kanalda, yeni bölümde neler olacak?

Camdaki Kız Saat Kaçta Hangi Kanalda? Camdaki Kız dizisi hangi kanalda, yeni bölümde neler olacak? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız bu akşam yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölüm fragmanı ile izleyicinin nefesini kesti. Peki Camdaki Kız yeni bölümü saat kaçta? Camdaki Kız yeni bölümü hangi kanalda? Camdaki Kız dizisi yeni bölümü saat kaçta başlıyor? 

01

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yüksek reytinglerle dikkatleri üzerine çekiyor. Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde çocukluğu annesinin baskıcı tavrı ile geçmiş genç bir kadının evlendiğinde nasıl mutsuz bir hayat yaşadığı anlatılıyor. Nalan annesi Feride'nin baskıları sonucu cehennem gibi geçirdiği çocuklarından sonra Koroğlu yalısına gelmiştir. Evlendikten sonra rahatlayacağını düşündüğü halde bambaşka bir cehennemin içine sürüklenmiştir. Eşi Sedat kendisini aldatmaktadır. Nalan ise Hayri'nin şefkatli aşkına düşmek üzeredir. Başarılı oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında yer alıyor.

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

CAMDAKİ KIZ SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız dizisi her Perşembe saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Camdaki Kız dizisi yeni bölümleri ile perşembe akşamları izleyici ile dikkatleri üzerine çekiyor.

0111

OGM yapım yapımcılığında yayınlanan başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın yer aldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı üstleniyor. Yönetmenliğini ise Nadüm Güç yapıyor. Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız 17. bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.