Camdaki Kız dizisi yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni bölümleri ile hız kesmeden yeni yayın hayatına devam eden sevilen dizi Camdaki Kız Nalan karakterinin neden korse giydiği ile ilgili konu merak konusu oldu. Boşanma aşamasında olan Nalan, eve geri döndüğünde yeniden korse giymeye başlayacak işte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Kamumanset.com - Camdaki Kız dizisi yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni bölümleri ile hız kesmeden yeni yayın hayatına devam eden sevilen dizi Camdaki Kız Nalan karakterinin neden korse giydiği ile ilgili konu merak konusu oldu. Boşanma aşamasında olan Nalan, eve geri döndüğünde yeniden korse giymeye başlayacak işte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Camdaki Kız' ın hikayesi yeni sezonda da Kanal D ekranlarında devam ediyor. Rafet beyin son verdiği karar ile çocuklarından hiç kimseyi şirketin başına geçirmeme kararı ile neredeyse tüm çocuklarını dağıttı diyebiliriz. 

Bu olay ile derinden etkilenen Seda evi terk etti ve Londra' ya gitme kararı aldı. Gizlece hisselerini de eniştesi üzerine devredip hakkı olan parayı alarak kaçmayı planlayan Sedat' ı bakalım yeni bölümlerde Nalan durdurmayı Sedat' ı durdurmayı başarabilecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz. 

Bu olaydan sonra Selen ise Levent' i terk etmesini istediği babası Rafet' e karşı gelerek eşi Levent' e de bir şey anlatmayarak evi terkederler. Levent durumları Rafet' ten öğrendikten sonra ise Selen' i terk etme kararı alarak ablasının evine gider. Ama aralarındaki bu ayrılık uzun süreli olmayacağa benziyor. 

camdaki kız10

Feride' nin Nalan' ı sürekli böyle sıkıştırmasının asıl nedeni ise kendi kızının torunu Nalan' ı doğururken ölmesi. Sema' nın annesi ve Nalan' ın da anneannesi olan Feride karakteri kendi kızı Sema' nın öldüğü gün kızının Nalan' a hamile olduğunu öğrenir. Bu yüzden önce Nalan' ı kabullenemez ve eve almak istemez. Ancak kocasının isteği üzerine torunu Nalan' ı hastaneden alarak eve getirir. İşte o zaman Nalan' a her konuda sahip çıkmaya çalışır ve Nalan ergenliğe girdiği andan itibaren Nalan' a bir korse giydirir. 

Feride karakteri psikolojik olarak çok zor zamanlar geçirdiği için, zaman içerisinde Nalan' ı da kendi kızı Sema gibi kaybetmekten korktuğu için her türlü önlemi almaya çalışır. 

Sürekli zamanın çok kötü olduğunu dile getiren Feride önümüzdeki bölümlerde de, Nalan' ı eve geri alacaktır ama tekrar korse giydirmeye başlayacak. Fragmanda gördüğümüz gibi olacaksa eğer bizi yine zor bölümler bekliyor diyebiliriz.

Camdaki Kız dizisi her hafta yeni bölümleri ile saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimiz kamumanset.com' u takipte kalınız..