Camdaki Kız Melisa Kaç Yaşında Yüsra Geyik Hangi Dizilerde Oynadı? Camdaki Kız Yüsra Geyik nereli, hangi dizilerde oynadı?

Camdaki Kız Melisa Kaç Yaşında Yüsra Geyik Hangi Dizilerde Oynadı? Camdaki Kız Yüsra Geyik nereli, hangi dizilerde oynadı? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız kadrosuna dahil olan Yüsra Geyik hayatı merak ediliyor. Dizide Muzo'nun sevgilisi Melisa'ya hayat veren Yüsra Geyik kimdir, kaç yaşında? Yüsra Geyik nereli, hangi dizilerde oynadı? Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız Melisa'sı Yüsra Geyik kimdir, nereli? Yüsra Geyik kaç yaşındadır?

melisa3

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi Nalan'ın geçmişini ve geleceğini anlatılıyor. Nalan'ın yaşadığı aile baskısı, eş baskısı ve yaşadıklarını konu alan dizinin kadrosuna Melisa karakterinde dahil olan Yüsra Geyik kimdir, kaç yaşındadır? Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde çocukluğu annesinin baskıcı tavrı ile geçmiş genç bir kadının evlendiğinde nasıl mutsuz bir hayat yaşadığı anlatılıyor. Nalan annesi Feride'nin baskıları sonucu cehennem gibi geçirdiği çocuklarından sonra Koroğlu yalısına gelmiştir. Evlendikten sonra rahatlayacağını düşündüğü halde bambaşka bir cehennemin içine sürüklenmiştir. Eşi Sedat kendisini aldatmaktadır. Nalan ise Hayri'nin şefkatli aşkına düşmek üzeredir. Camdaki Kız Melisa'sı Yüsra Geyik hangi projelerde yer aldı? Yüsra Geyik yaşı ve sevgilisi..

YÜSRA GEYİK KİMDİR?

Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun'da dünyaya gelmiştir. İlkokul 1. sınıfı Samsun'da okuduktan sonra ailesinin taşınması üzerine 2. sınıfa İstanbul Ataköy'deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu'nda başlayan başarılı oyuncu güzelliği ile dikkat çekiyor. Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü'nde tamamlayan ünlü oyuncu 13 yaşındandan beri televizyon sektöründe. Yüsra Geyik ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. Ardından Geyik asıl popülerlik kazandığı Arka Sokaklar dizisinde Zeliha karakterine hayat vermiştir. Yıllar boyu aynı dizide Zeliş Çoban'ı canlandıran ünlü oyuncu şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Muzo'nun sevgilisi Melisa karakterine hayat veriyor.

melisa2

OGM yapım yapımcılığında yayınlanan başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın yer aldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı üstleniyor. Yönetmenliğini ise Nadüm Güç yapıyor. Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.