Camdaki Kız yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizinin 16. bölümünde hiç beklenmeyen gelişmeler yaşanıyor, işte onlar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Camdaki Kız yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizinin 16. bölümünde hiç beklenmeyen gelişmeler yaşanıyor, işte onlar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Camdaki Kız dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Cana' nın kocası Alp' in itirafı dizide büyük tepki yaratacak diyebiliriz. Feride, kızı Nalan' ın üzülmesine izin vermemeye devam ediyor ama Sedat' a da tepkisini göstermekten çekinmeyecektir. 

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

Kanal D' nin sevilen dizisi 21 Ekim Perşembe günü yeni bölümü ile ekranlarda yerini almaya devam edecek. 21 Ekim günü ekranlara gelecek olan Camdaki Kız dizisinde 16. bölüm neler olacak gelin daha yakından inceleyelim..

Camdaki Kız Dizisi 16. Bölümde Neler Oldu?

Cana' nın eşi Alp, Cana ve Sedat' ın ilişkisini Feride' ye itiraf ediyor. Feride ise Nalan' a bu olayı anlatmak istemez ama içi içini yer. Nalan ile Sedat evliliği çıkmaza girer ve Sedat bu durum karşısında nasıl hareket edecektir merak ediliyor. 

Feride, Sedat ile Cana arasındaki ilişkinin devam ettiğini öğrendiğinde adeta çılgına döner, Sedat' ı karşısına alır ve ciddi anlamda şeyler yapmaya karar verir. 

Rafet' in ise bu durum karşısındaki tavrı ve öfkesi ile karşı karşıya gelen Sedat' ı zor günler beklemektedir. Cana ile Alp' in boşanmasının da gün yüzüne çıkması herkes tarafından şok bir haber olur. 

Camdaki Kız 15. Bölüm Özeti, Neler Olmuştu?

Camdaki Kız dizisinde yayınlanan son bölüm ile Sedat ve Cana ilişkisini öğrenen Alp çılgına dönüyor ve intikam planları yapmaya başlıyor. 

Sedat ile Nalan balayında çok güzel mutlu günler geçirirken, Cana yine ikilinin birlikteliğine gölge düşürmeye başarır. Acil olarak Sedat' ı çağıran Alp' in öğrendiğini anlatan Cana yine ikilinin arasını bozar. 

Hayri ise Sedat' ın, Nalan' ı aldattığını öğrendiğinde Sedat' a karşı büyük öfke duyar ve onu izlemeye başlar. Cana' dan bir türlü kurtulamayan Sedat' ı ise çok zor günler beklemektedir. 

Feride Nalan' a olanları çaktırmadan, Nalan ile Sedat' ın aralarının bozulmaması için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Yeni bölümlerde de bunun için çaba göstermeye devam edecektir.