Camdaki Kız Hayri'nin Karısı Kim Hayri'nin Karısını Kim Canlandırıyor? Camdaki Kız dizisi Buse Varol rüzgarı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

Camdaki Kız Hayri'nin Karısı Kim Hayri'nin Karısını Kim Canlandırıyor? Camdaki Kız dizisi Buse Varol rüzgarı.. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinde Hayri'nin karakterine Alişan'ın karısı Buse Varol mı hayat verecek? Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinde Cihangir Ceyhan Hayri karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Dizide Hayri'nin karısının kim olacağı ise fazlasıyla merak ediliyor. Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosunda Cihangir Ceyhan'ın hayat verdiği Hayri'nin eşini kim canlandırıyor.

cam2-1

2018 yılında türkücü Alişan ile dünya evine giren ve iki çocuğunun annesi olan Buse Varol Camdaki Kız dizisinin kadrosunda mı yer alıyor? Başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni sezonda Hayri karakterini ekranlara getirmişti. Dizide Hayri'nin eşini kimin canlandıracağı ise merak ediliyor. Camdaki Kız dizisi Cihangir Ceyhan'ın hayat verdiği Hayri'nin eşi kim olacak? Son bölümde Nalan'ın Sedat tarafından aldatıldığını görmesinin ardından fragmanda Hayri, Sedat ve Cana'nın yakınlaştığını görmüştü. O anları telefonla videoya alıp "Sedat Bey gör bakalım ben senin gerçek yüzünü ortaya çıkarmaz mıyım?" diyerek dev ekrana yansıtması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizide Hayri'nin eşine kimin hayat vereceği ise merak konusu olmuştu. Buse Varol'un kadroda yer alacağı iddia edilmişti. Daha önce Sitare Akbaş'ın eşi olacağı söylenen Camdaki Kız Hayri karakterinin eşine Buse Varol hayat verecek. 

cam3-1

Buse Varol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla beraber Monaco'ya gittiğini belirtmişti. Oyuncunun hem tatil hem de iş yapacağı iddia edilmişti. Buse Varol'un Camdaki Kız dizisine giril yapacağı ortaya çıkmıştı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'daki Hayri'nin karısına Buse Varol hayat verecek. Türkan karakterini canlandırmaya hazırlanan Buse Varol'un heyecanlı olduğu iddia edildi. Türkan'ın köyde çocukları ile yaşayan bir kadın olduğu söyleniyor. Kocasının çapkınlıklarına rağmen onu çok sevdiği iddia ediliyor. Buse Varol'un Camdaki Kız dizisinde izleyicinin karşısına nasıl çıkacağı ise fazlasıyla merak ediliyor. Camdaki Kız dizisinin Türkan'ını iddialara göre Buse Varol canlandıracak. Buse Varol'un rol için fazlasıyla heyecanlı olduğu da iddia edildi.