Camdaki Kız Gülcihan Kim Devrim Yakut Nereli Hayatı Camdaki Kız Gülcihan'ı Devrim Yakut kaç yaşında, nereli? işte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Camdaki Kız Gülcihan Kim Devrim Yakut Nereli Hayatı Camdaki Kız Gülcihan'ı Devrim Yakut kaç yaşında, nereli? işte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'da Sedat'ın annesi Gülcihan kimdir, kaç yaşında? Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölüm fragmanı ile izleyicinin nefesini kesti. Peki Camdaki Kız dizisi Gülcihan kimdir, kaç yaşında? Camdaki Kız Gülcihan'ı kim canlandırıyor? Camdaki Kız Devrim Yakut kimdir?

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yüksek reytinglerle dikkatleri üzerine çekiyor. Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde çocukluğu annesinin baskıcı tavrı ile geçmiş genç bir kadının evlendiğinde nasıl mutsuz bir hayat yaşadığı anlatılıyor. Nalan annesi Feride'nin baskıları sonucu cehennem gibi geçirdiği çocuklarından sonra Koroğlu yalısına gelmiştir. Evlendikten sonra rahatlayacağını düşündüğü halde bambaşka bir cehennemin içine sürüklenmiştir. Eşi Sedat kendisini aldatmaktadır. Nalan ise Hayri'nin şefkatli aşkına düşmek üzeredir. Başarılı oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında yer alıyor. Peki dizide Gülcihan'a hayat veren Devrim Yakut kimdir, kaç yaşında?

devrim3

DEVRİM YAKUT KİMDİR?

27 Mayıs 1968'de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi mezunudur. 1994 yılında Adana Devlet Tiyatrosu kadrosuna oyuncu olarak katılmıştır ve 2003 yılına dek burada görev almıştır. Başarılı oyuncu kuruculuğunda bulunduğu Adana Tiyatro Atölyesi'nde çalıştı. 2003 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başladı.

devrim2

Taziye, Yaşasın Ölüm, Tek Kişilik Şehir, Hırçın Kız, Bozuk Düzen, Ağrı Dağı Efsanesi gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır. Unutma Beni, Keşanlı Ali Destanı, Düğün Dernek, Analı Oğullu, Çalsın Sazlar, Düğün Dernek 2, Aile Arasında, Ekşi Elmalar, Cesur ve Güzel, Bana Masal Anlatma, Hom Ofis, Darısı Başımıza, Hareket Sekiz, Şeref Bey gibi yapımlarda yer aldı. 2021 yılında Netflix ekranlarında yayınlanan Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü isimli filmde yer aldı. Birçok ödül alan başarılı oyuncu 53 yaşındadır. Son olarak Camdaki Kız isimli dizide Sedat'ın annesi Gülcihan'a hayat vermektedir.