Camdaki Kız dizisi 2. sezonu ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Camdaki Kız yeni bölümlerinde Feyyaz Şerifoğlu, ile merak edilen gelişmeler ve detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle olacak.. İşte detaylar

Kamumanset.com - Camdaki Kız dizisi 2. sezonu ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Camdaki Kız yeni bölümlerinde Feyyaz Şerifoğlu, ile merak edilen gelişmeler ve detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle olacak.. İşte detaylar

Camdaki Kız yeni bölümleri ile her perşembe Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Dizide Sedat ile Cana ilişkisin, Alp' in öğrenmesi ile ilişkileri ciddi anlamda çıkmaza girdi. Alp yeni bölümde tüm yaşananları Feride hanıma anlatır ve yeni bölümde Feride olanları Nalan' a anlatıp anlatmamakta ciddi anlamda kararsız kalır. 

Feride bu olayı gizlemeyi tercih ediyor. Nalan' ın mutluluğu için sessiz kalarak Cana ve Sedat' ın ilişkisini gizli tutarak Alp' i kandırma yoluna gidiyor. Sırf Nalan' ın mutluluğu için bu olayı gizli tutarak Alp' in bu olayı herkese anlatmaması için elinden gelen her şeyi yapacağını dile getiriyor. 

Cana, Feride' nin üzerinde yalvarma provaları yapıyor. Feride, Cana' ya akıl veriyor ve böylece Alp' i kandırmaya çalışacaklar. Yeni bölümlerde Feride sınırlı kalmayan olay daha da büyeyerek devam edecek gibi görünüyor. 

Camdaki Kız Sedat, Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu 6 Nisan 1991 yılı Rize ili doğumludur. 1.86 boyunda olan Feyyaz Şerifoğlu, 78 kg ağırlığındadır. Koç burcu olan başarılı oyuncu ilkokul ve lise eğitimini Rica ilinde tamamlamıştır. Sonrasında ise Tekirdağ iline giderek Tekstil mühendisliği üzerine lisans eğitimi almıştır. 

2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılarak, yarışmada jüri üyelerinin dikkatini çekmeye başarmıştır.

 Bşarılı sanatçı Feyyaz Şerifoğlu, 2013 yılındaki performansı sonrasında Ajda Pekkan' ın vokalistliğini yapmıştır ve 2014 yılında Behzat Gerçeker öncülüğünde Enbe orkestrası ile müzik kariyerine devam etmiştir. Daha sonra reklam filminde de yer alan başarılı sanatçı, 2019 yılında Ajda Pekkan' ın destek olduğu Gidene isimli single çalışması ile müzik sektörüne de giriş yapmıştır. 

Televizyon oyunculuğuna ilk adımı ise, Kırmızı Oda dizisi ile başlamış olan başarılı oyuncu Feyyaz Şerifoğlu şimdilerde ise Camdaki Kız dizisinde Koroğlu ailesinin küçük oğlu Sedat karakterini canlandırmaktadır. 

Camdaki Kız yeni bölümleri ile her hafta saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor, sakın kaçırmayınız.

Gözden kaçırmayın

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?