Camdaki Kız Cana Kaç Yaşında Hande Ataizi Nereli? Camdaki Kız Cana nereli, hayatı hakkında merak edilenler

Camdaki Kız Cana Kaç Yaşında Hande Ataizi Nereli? Camdaki Kız Cana nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölüm fragmanı ile izleyicinin nefesini kesti. Peki Camdaki Kız dizisi Cana kimdir, kaç yaşında? Camdaki Kız Cana'yı kim canlandırıyor? Camdaki Kız Hande Ataizi kimdir, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yüksek reytinglerle dikkatleri üzerine çekiyor. Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde çocukluğu annesinin baskıcı tavrı ile geçmiş genç bir kadının evlendiğinde nasıl mutsuz bir hayat yaşadığı anlatılıyor. Nalan annesi Feride'nin baskıları sonucu cehennem gibi geçirdiği çocuklarından sonra Koroğlu yalısına gelmiştir. Evlendikten sonra rahatlayacağını düşündüğü halde bambaşka bir cehennemin içine sürüklenmiştir. Eşi Sedat kendisini aldatmaktadır. Nalan ise Hayri'nin şefkatli aşkına düşmek üzeredir. Başarılı oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında yer alıyor. Peki dizide Cana'ya hayat veren Hande Ataizi kimdir, kaç yaşında?

a02

HANDE ATAİZİ KİMDİR?

2 Eylül 1973 tarihinde Bursa'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu. 2004 yılında Fethi Pekin ile evlendi. Bir sene sonra boşandı. 2012 yılında Benjamin Harvey ile evlendi. 2018 yılında ayrıldı.

Mum Kokulu Kadınlar, Kahpe Bizans, Melekler Evi, Çılgın Dershane gibi filmlerde yer alan başarılı oyuncu Yaz Evi, Sahte Dünyalar, Ruhsar, Böyle mi Olacaktı, İki Kere Kiki, Anne Babamla Evlensene, Melekler Adası, Sev Arkadaşım, Buzda Dans, Kara Duvak, Yaş 15, Karışık Aile, İzdivaç, Altındağlı, Sen İste Yeter, Hayat Mucizelere Gebe gibi dizilerde yer almıştır. 48 yaşındaki başarılı oyuncu şimdilerde Camdaki Kız isimli dizide Cana Yalçın isimli karaktere hayat vermektedir. Bir tane oğlu olan Hande Ataizi başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok ödül alan Hande Ataizi'nin Altın Portakal ödülü de vardır.

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı