Camdaki Kız Feride'den Sedat'a Unutulmaz Sözler Camdaki Kız Feride Sedat'ın suratına tükürdü Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? Detaylar haberimizde kamumanset.com'da

Kamu Manşet - Camdaki Kız Feride'den Sedat'a Unutulmaz Sözler Camdaki Kız Feride Sedat'ın suratına tükürdü Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölüm fragmanı ile izleyicinin nefesini kesti. 

Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu?

cam2-2

Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde çocukluğu annesinin baskıcı tavrı ile geçmiş genç bir kadının evlendiğinde nasıl mutsuz bir hayat yaşadığı anlatılıyor. Nalan annesi Feride'nin baskıları sonucu cehennem gibi geçirdiği çocuklarından sonra Koroğlu yalısına gelmiştir. Evlendikten sonra rahatlayacağını düşündüğü halde bambaşka bir cehennemin içine sürüklenmiştir. Eşi Sedat kendisini aldatmaktadır. Nalan ise Hayri'nin şefkatli aşkına düşmek üzeredir.

Başarılı oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölüm fragmanında Feride'nin Sedat'ın yüzünü tükürme sahnesi olay oldu. Feride Sedat'ın yüzüne tükürüp "Senin karşında bildiği halde görmezden gelen baban yok ya da dünyadan bir haber olan annen yok. Sen bu palavraları kendi evindeki devekuşlarına anlat. Kafalarını öyle bir kuma gömmüşler ki çıkarabilene aşk olsun. Bana sökmez." sözleri fragmana damga vurdu. Feride yeni bölümde Sedat'a ağzının payını veriyor. "Bana bak kulağını aç Bir daha Cana denen kadınla adın cümle içinde geçerse Nalan'ı bizzat karşıma alıp senin ne mal olduğunu anlatırım. Sadece Nalan'a anlatmakla kalmam, bütün o magazincileri etrafıma toplarım her şeyi ortalığa sayıp dökerim. Kendimi yakarım ama o ateşe seni de sülaleni de kendimle birlikte atarım." ifadelerine yer verdi.

cam3-2

OGM yapım yapımcılığında yayınlanan başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan'ın yer aldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı üstleniyor. Yönetmenliğini ise Nadüm Güç yapıyor. Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız 17. bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Cana ve Sedat'ın yasak aşkı Feride'nin damarına basar ve Sedat'ı açıkça tehdit eder. Nalan'ın üzülmemesi için elinden geleni yapan Feride Sedat'ı yola getirebilecek mi? Nalan ve Hayri aşkı ne zaman başlayacak? Hayri, Sedat'ın foyasını ortaya çıkaracak mı? Camdaki Kız yeni bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında..