Teşkilat dizisi başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul yapım ile yollarını ayırdı.

Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan Ayrıldı Mı Şok Karar. Başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul başrol olarak yer aldığı Teşkilat dizisi ile yollarını ayırdı. TRT 1 ekranlarının merakla izlenen dizilerinden Teşkilat dizisinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal yer alıyordu. Dizide Serdar'ı canlandıran ünlü oyuncunun sezon öncesi projeden ayrıldığı yapım şirketi tarafından açıklandı. MIT dizisinde Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Mesut Akusta, Hakan Boyav, Nihat Altınkaya gibi isimler de yer alıyordu.

Oyuncunun vedası sonrasında Tims PRODÜKSİYON açıklamada bulundu. Çağlar Ertuğrul'un hayat verdiği Serdar karakterinin yeni sezonda kadroda olmadığını belirtti. Açıklamada Serdar karakterinin vedasının senaryoya göre olduğuna dikkat çekildi. Teşkilat dizisinin reytinginin yüksek olmasına katkısı olan Çağlar Ertuğrul'a teşekkür eden yapım şirketi 3. sezon hazırlıklarının devam ettiğini duyurdu.

Ayrılık haberinin yaşanmasının ardından Çağlar Ertuğrul Twitter üzerinden açıklamada bulundu. "Herkese iyi bayramlar, bugün videoyu çektiğimde henüz haberler olmamıştı, ama tabiki haberler bir şekilde yayılacaktı kimsenin suçu yok. Veda mesajlarımızın zamanlaması kaymış oldu." ifadelerine yer verdi. 

34 yaşındaki ünlü oyuncu Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Kendine ait bir youtube kanalı da olan başarılı oyuncu daha önce birçok dizi ve filmde yer aldı. 

Dağ filmi ile popülerlik elde etti. Panzehir, Bana Masal Anlatma filmlerinde de oynayan ünlü oyuncu daha sonra Dağ 2 filminde yer aldı. Biz Size Döneriz filminde Akın'a hayat verdi. Ailecek Şaşkınız filminde Onay'ı canlandırdı. Yanımda Kal isimli filmde Emir'e hayat verdi. Kızım Gibi Kokuyorsun filminde İbrahim'e hayat verdi.

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Ayrıca ünlü oyuncu Benim İçin Üzülme dizisinde Sinan'ı canlandırdı. Boynu Bükükler, Beyaz Karanfil gibi dizilerde oynayan ünlü oyuncu 2015 yılında Medcezir dizisinde konuk oyuncu olarak İnanç Pars'ı canlandırdı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yağız Egemen'e hayat verdi. Afili Aşk dizisinde ise Kerem'i canlandırdı. Son olarak 2021 yılında başlayan TRT 1 ekranlarında yer alan Teşkilat dizisinde Serdar Kılıçarslan karakterini canlandırdı. Bu rol ile beraber büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.