Küçük Gelin dizisinin Zehra' sı yaşı ile gündem olmuş durumdadır. İşte Küçük Gelin dizisinin Zehra' sı ile ilgili tüm merak edilenler kamumanset.com' da sizlerle olacak. İşte tüm detaylar sizlerle..

Kamumanset.com - Küçük Gelin dizisinin Zehra' sı yaşı ile gündem olmuş durumdadır. İşte Küçük Gelin dizisinin Zehra' sı ile ilgili tüm merak edilenler kamumanset.com' da sizlerle olacak. İşte tüm detaylar sizlerle..

Küçük Gelin dizisi ile tanınan Zehra yani Çağla Şimşek aslında uzun yıllardır çocukluğundan beri ekranlarda gördüğümüz bir karakter. Dizi sektörüne minik bir kız çocuğu iken giriş yapmış olan başarılı oyuncunun hayatını inceleyelim.

Çağla Şimşek Kimdir?

Başarılı oyuncu Çağla Şimşek, 1 ağustos 2002 yılında İstanbul' da doğmuştur. Başarılı oyuncu Çağla Şimşek televizyon karşısına ilk kez daha çocukken Elveda Derken isimli dizi ile geçmiştir. Dizide Naz isimli bir çocuğu canlandıran Çağla Şimşek, oyunculuğu ile o küçük yaşına rağmen isminden çok söz ettirmiştir. 

Daha sonra ise çeşitli dizi ve reklam filmlerinde yer alan başarılı oyuncu, Çağla Şimşek Kayıp Prenses isimli dizide Duru rolü ile popülerliğini arttırmaya devam etmiştir. Sonraları ise 2010 yılında Cumaya Kalsa isimli dizide Çağla karakterini canlandırmıştır. Bu dizide Haluk Bilginer ile birlikte oynayan başarılı oyuncu daha 8 yaşında olmasına rağmen hafızalarda kalıcılık yaratmıştır diyebiliriz. 

2011 yılında ise, Hayat Devam Ediyor dizisinde Lavin karakteri ile ekranlarda yer almıştır. Bu dizide Fikret Kuşkan, Rozet Hubeş, Şenay Gürler gibi isimlerde rol arkadaşlığı yapmıştır. 

Sonrasında Küçük Gelin isimli dizi ile ekranlarda yer alan başarılı oyuncu bu dizide de Zehra rolü ile tanınmıştır. Şuan Kardeşlerim dizisindeki Ayşe rolü ile popülerliğini arttıran başarılı oyuncuyu uzun süredir ekranlarda görmeye devam ediyoruz. 

Başarılı oyuncu Çağla Şimşek aynı zamanda kariyeri dışında sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir. 

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Başarılı dizi Kardeşlerim yeni sezonda da ATV ekranlarında her cumartesi saat 20.00 de yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi oyuncuları ve gelişmeleri için kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.