El Kızı Seher Kaç Yaşında Çağla Şimşek Hangi Dizilerde Oynadı? El Kızı Çağla Şimşek nereli hayatı gelişmeler ve tüm detaylar kamumanset.com'da sizlerle..

Kamu Manset - El Kızı Seher Kaç Yaşında Çağla Şimşek Hangi Dizilerde Oynadı? El Kızı Çağla Şimşek nereli hayatı gelişmeler ve tüm detaylar kamumanset.com'da sizlerle... Fox Tv ekranlarının yeni dizisi El Kızı'nın Seher'i Çağla Şimşek kimdir, kaç yaşında? Çağla Şimşek nereli, hayatı hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik. Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim olduğunu merak ediyor. Peki dizide Seher'e hayat veren Çağla Şimşek kimdir?

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

ayş

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır. Peki dizide Seher'i canlandıran Çağla Şimşek kimdir, nereli? Çağla Şimşek kaç yaşında hangi dizilerde oynadı?

ÇAĞLA ŞİMŞEK KİMDİR?

1 Ağustos 2002 tarihinde İstanbul'da doğdu. Samsunlu baba ve Gümüşhaneli bir annenin kızı olan Çağla Şimşek ilk kez Elveda Derken dizisinde Naz karakteri ile ekranlarda boy gösterdi. Ardından Kırmızı Işık'da Merve'ye hayat verdi. Kayıp Prenses dizisinde Duru'yu canlandıran ünlü oyuncu Hayat Devam Ediyor'da Lavin'e hayat verdi. Küçük Gelin dizisinde Zehra'yı canlandırdı.

ayşeşs

Elif adlı dizide Reyhan'a hayat veren ünlü oyuncu Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisinde Ayşe karakterine hayat verdi. Ayrıca ünlü oyuncu Vay Arkadaş, Çeşme, Ferhat ile Şirin: Ölümsüz Aşk adlı filmlerde oynadı. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan başrollerinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz ve Perihan Savaş'ın yer aldığı El Kızı dizisinde Seher karakterine hayat vermektedir.