2 çocuk annesi 42 yaşındaki FOX ekranlarında yayınlanan Çağla ile Yeni Bir Gün programının sunucusu Çağla Şıkel tasarımcı Cihan Nacar'ın İzmir'de gerçekleşen defilesinde yürüdü. Giydiği sarı elbiyseyle genç mankenlere taş çıkardı. Kusursuz fiziğiyle adeta büyüledi.

Kamu Manşet - 42 yaşındaki ünlü model Çağla Şıkel, başarılı tasarımcı Cihan Nacar'ın defilesinde yürüdü. Sarı elbisesiyle büyüleyen Şıkel'ın, yıllara rağmen düzgün fiziğini koruması dikkat çekti.
1-42

2 çocuk annesi Çağla Şıkel, mesleğini severek sürdüren isimler arasında yer alıyor. Podyumlardan kopamayan güzel model, tasarımcı Cihan Nacar'ın İzmir'de gerçekleşen defilesinde yürüdü. 42 yaşındaki Şıkel, fit vücudu ve asaletiyle davetlilerden tam puan aldı.

7-11

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

FOX ekranlarında yayınlanan Çağla ile Yeni Bir Gün programının sunuculuğunu Çağla Şıkel, başarılı tasarımcı Cihan Nacar'ın defilesinde yürüdü. Sarı elbisesiyle büyüleyen 42 yaşındaki ünlü modelin düzgün fiziği beğeni topladı.

2-47
2 çocuk annesi Çağla Şıkel, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.


Şikel, mesleğini severek sürdüren isimler arasında yer alıyor. 

6-20
Podyumlardan kopamayan güzel model, tasarımcı Cihan Nacar'ın İzmir'de gerçekleşen defilesinde yürüdü.

3-39
42 yaşındaki Şıkel, fit vücudu ve asaletiyle davetlilerden tam puan aldı.

5-30
Yıllara rağmen koruduğu güzelliğiyle takdir toplayan Şıkel'in, Emre Altuğ ile evliliğinden olan oğulları Uzay ve Kuzey ile verdiği mutluluk pozlarına yorum yağıyor