Çağla Şikel Edis'ten Evlilik Teklifi Mi Aldı İlk Kez Cevapladı. Edis ve Çağla Şikel arasında neler oluyor?

Çağla Şikel Edis'ten Evlilik Teklifi Mi Aldı İlk Kez Cevapladı. Edis ve Çağla Şikel arasında neler oluyor? Ekranların aranan yüzlerinden biri olan manken ve sunucu Çağla Şikel, 2015 yılında iki oğlunun babası Emre Altuğ ile evliliğini bitirmişti. O zamandan beri özel hayatı hakkında gündeme gelmeyen Çağla Şıkel'in uzun zaman sonra aşk yeminini bozduğu iddiası ile gündeme gelmişti. Ünlü sunucu Çağla Şıkel'in, şarkıcı Edis ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu iddia magazin gündeminde büyük yankı uyandırmıştı. Daha önce bu konudaki sorulara yanıt vermeyi tercih etmeyen ünlü isim, geçtiğimiz gün bir AVM'de objektiflere yansıdı. Ünlü sunucu Çağla Şıkel, bu sefer aşk iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Başarılı sunucu Çağla Şikel, geçen günlerde hastalık yaşadığını ifade etmişti. "Toparlandım bir haftadır daha iyiyim. Uzay hastaydı onu iyileştireceğiz diye uğraştık. O da iyi ben de iyiyim şu an." ifadelerine yer verdi.

Tuba Ünsal'ın güzellik yarışmaları komple kalsın şeklindeki açıklamalarına "Bu konuda konuşmak istemiyorum" diyerek karşılık verdi. Edis hakkında soruları cevaplayan ünlü oyuncu "Adınız bir süredir Edis ile anılıyor. Hatta size evlenme teklifi ettiğine dair iddialarda çıktı. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?" sorusunu bu sefer yanıtsız bırakmayan Şıkel, şu şu açıklamalara yer verdi. "Yok, arkadaşım. İnanılmaz haberler bunlar. Gerçekten de inanıyorlar insanlar. Yani ben sesimi çıkartmıyorum çünkü komik yani. Kendisi ile yakın arkadaşız." ifadelerine yer vererek iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

Edis Görgülü özel hayatı ile sürekli dikkat çekiyor. Önceki gün sunucu Çağla Şikel ile bir mekanda beraber görüntülenmişlerdi. İkili arasındaki aşk iddialarına sunucu Çağla Şikel son noktayı koydu. 43 yaşındaki ünlü manken yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.