Burhan Akdağ Kimdir Müge Anlı'nın Eski Eşi Müge Anlı Son Dakika Müge Anlı'nın eski eşi kim? Müge Anlı eski eşi hakkında merak edilenler.

Burhan Akdağ Kimdir Müge Anlı'nın Eski Eşi Müge Anlı Son Dakika Müge Anlı'nın eski eşi kim? Müge Anlı eski eşi hakkında merak edilenler. Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı'da gazeteci Müge Anlı özel hayatını göz önünde yaşamayı sevmiyor. Müge Anlı'nın iki kez boşandığı eski eşi Burhan Akdağ kimdir, kaç yaşında? 

Atv ekranlarının iddialı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı eski eşi gündeme geldi. Peki Müge Anlı'nın eski eşi kimdir? Müge Anlı kızının babası kimdir? Müge Anlı özel hayatı ile ilgili merak edilen detayları sizler için derledik. 

Müge Anlı magazin müdürü olan Burhan Akdağ ile Kanal 6'da çalışırken tanışmıştır. Burhan Akdağ o zamanlar eşinden boşanıyor. Müge Anlı ile 1993 tarihinde evleniyor. 2002 yılında kızları Lidya dünyaya geliyor. Lidya'yı sosyal medyadan ve televizyon dünyasından uzak tutan Müge Anlı'nın kızının geçen senelerde üniversiteye gittiği biliniyor. 

müge2-1

Müge Anlı ile Burhan Akdağ şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılıyorlar. Çift boşandıktan sonra tekrar bir araya geliyor. Eski evlilik tarihlerinde bir kez daha evlenme kararı alıyorlar. Evlendikten kısa süre sonra eski tartışmalar şiddetlendiği biliniyor. İkinci boşanma davasını açan taraf Müge Anlı oluyor ve çift yine ayrılık kararı alıyor. Müge Anlı, Akdağ'ı kendisine şiddet uygulamakla suçlayarak şikayette bulunuyor. Mahkemelerdeki suçlamalar ile Lidya Müge Akdağ'ın velayeti annesine veriliyor. Bu süreçte Lidya bir süre babasını göremiyor. Hatta iddia edilene göre Burhan Akdağ kızına duyduğu özlemi anlatan bir kitap çıkarıyor. "Koynumdaki Yılan" isimli kitap dikkatleri üzerine çekiyor. 

Sunucu Müge Anlı, koronavirüs tedbirleri yüzünden ekranlara ara verince eski eşi hamile olduğu iddialarını gündeme getirmişti. Müge Anlı ekranlara döneceği tarih ve hamile olduğu iddialarının ardından başvurduğu mahkemece eski kocası Burhan Akdağ'ın kendisi hakkında "3 ay konuşmama" kararı aldırmıştı.

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm