Aşk Mantık İntikam dizisinde ‘Esra’ karakterine can veren Burcu Özberk sosyal medya paylaşımlarıyla fırtınalar estirmeye devam ediyor. Güzel oyuncunun giydiği elbisenin fiyatı dudak uçuklattı.

5-14

Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken güzel oyuncu Burcu Özberk, şu sıralar Aşk Mantık İntikam dizisinde ‘Esra’ karakteriyle büyük beğeni topluyor. Burcu Özberk, son olarak giydiği kıyafetle dikkat çekti. Aşk Mantık İntikam dizisinde rol alan Burcu Özberk’in elbisesinin fiyatı ortaya çıktı.

     1-14
Geçtiğimiz sezon ‘Afili Aşk’ dizisinde ‘Ayşe’ karakterine hayat veren Burcu Özberk, özel hayatından çok kariyerindeki yükselişle gündeme geliyor.

2-15
               
Sosyal medya sayfasını aktif kullanan isimler arasında yer alan Burcu Özberk, son zamanların en çok konuşulan oyuncuları arasında yer alıyor.

3-13
           
Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olan Burcu Özberk, dekolteli elbisesiyle dikkatleri üzerine çekmiş ve çok konuşulmuştu.

6-8
           
‘Aşk Mantık İntikam’ isimli dizide gösterdiği oyunculuk performansıyla sık sık hayranları tarafından övgü alan Burcu Özberk, sosyal medya sayfasından yaptığı iddialı paylaşımlarla da magazin manşetlerini süslemeyi başarıyor.

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

8-9
               
Burcu Özberk, geçtiğimiz günlerde gri tonlu mini elbisesiyle yaptığı paylaşımla göz kamaştırdı. Takipçileri tarafından da bir çok olumlu yorum alan Burcu Özberk’in elbisesinin fiyatı ortaya çıktı.

10
             
Dünyaca ünlü bir markanın elbisesini giymeyi tercih eden Burcu Özberk’in elbisesinin fiyatının yaklaşık olarak 7 bin TL olduğu öğrenildi. 

9-5
            
Burcu Özberk’in giydiği elbisenin şu anda satışı bulunmuyor. Markanın internet sitesine baktığımız zaman, “Üzgünüz, bu parçanın şu anda satışı yok” yanıtıyla karşılaşıyoruz.

4-12