Burak Özçivit Katar'da Cinsel İstismar Suçu ile Yargılanan Kevin Spacey İle Buluştu. Burak Özçivit tepki gördü

Burak Özçivit Katar'da Cinsel İstismar Suçu ile Yargılanan Kevin Spacey İle Buluştu. Burak Özçivit tepki gördü. Katar'da Dünya Kupası'nın düzenlendiği vakit ziyarete giden Burak Öçivit, 14 yaşındaki çocuğun bulunduğu birçok istismar suçu ile yargılanan oyuncu Kevin Spacey ile bir araya geldi. Kevin Spacey ile verdiği pozları sosyal medya üzerinden yayınlayarak dikkatleri üzerine çekti.

Rol aldığı dizilerle başarılı kariyerine devam eden ünlü oyuncu son olarak istismar suçu ile yargılanan oyuncu ile fotoğraf paylaşarak tepki gördü. Oscar Ödüllü oyuncu Kevin Spacey ile buluşan Özçivit buluşmaya dair kareleri sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. 22,5 milyon takipçisi olan Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Eşi Fahriye Evcen de kalpli emoji koydu. 

Bu paylaşım sonrası Burak Özçivit'e tepki mesajları yağdı. Fotoğrafını paylaştığı kişinin bir çocuk istirmarcısı olduğunu dile getiren takipçiler fotoğrafı kaldırması gerektiğini söylediler. 

Oyuncu için yorumlarda bulunan takipçileri Burak Özçivit'te birçok yorum yaptılar.  Şu an Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde yer alan ünlü oyuncu Zoraki Koca, Baba Ocağı, Küçük Sırlar, İhanet, Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Kara Sevda gibi dizilerde yer almıştı. Ayrıca 2015 senesinde yayınlanan Aşk Sana Benzer filminde rol almıştı. 2016 yılında Kardeşim Benim serisinin ilk filminde yer aldı. 2017'de Kardeşim Benim 2'de yer aldı. 2018 yılında Can Feda filminde rol aldı.

Arto Partneri Seren Serengil'in Kavgalı Olduğu Gülben Ergen'den Sahnede Af Diledi Arto Partneri Seren Serengil'in Kavgalı Olduğu Gülben Ergen'den Sahnede Af Diledi

2015 yılında Fahriye Evcen ile ilişkisi başladı 2017 tarihinde dünya evine girdiler. 2019'da oğulları Karan dünyaya geldi. Başarılı oyuncu, oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son zamanlarda Türkiye'nin yanı sıra dünyada da en çok tanınan oyuncular arasında yer almaya nbaşladı.