Burak Deniz ve Didem Soydan Ayrıldı Mı Şok Gelişme Didem Soydan ve Burak Deniz aşkı bitti mi? Didem Soydan sevgilisi Burak Deniz'den ayrıldı mı?

Burak Deniz ve Didem Soydan Ayrıldı Mı Şok Gelişme Didem Soydan ve Burak Deniz aşkı bitti mi? Didem Soydan sevgilisi Burak Deniz'den ayrıldı mı? Ünlü oyuncu Burak Deniz ve sevgilisi Didem Soydan yollarını ayırdı mı? Ünlü model Didem Soydan ve oyuncu Burak Deniz aşkı bitti mi? İki yıldır aşk yaşayan Didem Soydan ve Burak Deniz yollarını ayırdı mı?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

BURAK DENİZ VE DİDEM SOYDAN AYRILDI MI?

Didem Soydan geçtiğimiz aylarda "Çok aşığım ve gözüm gerçekten başkasını görmüyor." diye bahsettiği sevgilisi Burak Deniz'den ayrıldı mı? Son olarak Maraşlı dizisinde karşımıza çıkan Burak Deniz oyunculuğu ile herkesi yakından etkiliyor. Burak Deniz uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Didem Soydan'dan ayrıldığı haberi magazin gündeminde olay oldu. Ünlü çiftin ayrılık haberi sevenlerini üzdü. Geçen eylülden beri aşk yaşadıkları bilinen ünlü çiftin ayrıldıkları iddia edildi.

didem2

Daha öncede haklarında ayrılık iddiası çıkan ünlü çift bu haberi yalanlayarak aşklarına devam ettiklerini belirtmişlerdi. Ünlü oyuncu Didem Soydan ve Burak Deniz bu kez ayrıldı. İkili ayrılıklarının ardından sosyal medyadan birbirlerini sildiler. Çiftin ayrılık nedeni ise fazlasıyla merak edildi.

Geçtiğimiz aylarda bir programa konuk olan ve samimi açıklamalarda bulunan Soydan "İngiliz oyuncu Tom Hardy ile aynı asansörde kalmak ister miydin?" sorusuna verdiği cevaplarla gündeme gelmişti. Soydan "Bir şey itiraf edeceğim; hayranıyım ama şu an çok aşığım ve gözüm gerçekten de başkasını görmüyor" yanıtını vererek aşkını göstermişti. Ünlü oyuncu Burak Deniz ile aşklarını bitirdikleri konuşulan Didem Soydan'ın ayrılık nedeninin Deniz'in rol arkadaşı Alina Boz ile yakınlığından dolayı olduğu konuşuluyor. Ünlü manken Soydan özel hayatı hakkında konuşmak istemediğini belirterek ayrılık sorularını da cevaplamadı. 

didem3

Ünlü model Soydan 2020 yılının ekim ayında köpeği ile objektiflere takılmıştı. Kendisine sorulan Burak Deniz ile bir ilişkisi olup olmadığı sorusuna "Burak ile birlikteyiz." şeklinde yanıt verip ilişki yaşadıklarını itiraf etmişti. Didem Soydan ve Burak Deniz'in aşkları bir sene sonra bitti. İkilinin neden ayrıldıkları ise hayranları tarafından fazlasıyla merak ediliyor.