Bülent Ersoy'un Sahnesine Çıkan Aleyna Tilki Detone Oldu Aleyna Tilki Bülent Ersoy'un sahnesine çıktı yaşananlar olay oldu

Bülent Ersoy'un Sahnesine Çıkan Aleyna Tilki Detone Oldu Aleyna Tilki Bülent Ersoy'un sahnesine çıktı yaşananlar olay oldu. Ses tellerinden ameliyat olduğunu söyleyerek sahnelerden uzak kalan Aleyna Tilki, dinlemeye gittiği Bülent Ersoy'un ısrarı üzerine sahneye çıkarak şarkı söyledi.

Ünlü şarkıcı merhum Bergen şarkısı okuyan Aleyna Tilki'nin detone olması sosyal medyada gündem oldu. Başarılı şarkıcı Aleyna Tilki son zamanlarda ses tellerinde sorun olduğunu söylemişti. Sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapan Aleyna Tilki, "Son zamanlarda geçirmiş olduğum zor zamanlardan ötürü ses tellerim yırtılmış ve bir süre şarkı söyleyemeyeceğim. Yeniden sizlerle buluşuncaya kadar performansımı izleyip sesimin değerini tekrar tekrar anlıyorum" açıklamasıyla hayranlarına kötü haberi vermişti.

Diva'yı dinlemeye giden ünlü şarkıcı Bülent Ersoy'un ısrar etmesi üzerine sahneye çıktı. Şarkı söylerken zor anlar yaşayan Tilki arada detone oldu. Sosyal medya kullanıcıları ise Tilki'yi eleştirdi. Tilki'nin sağlık sorunu olmasına rağmen sahneye çıkıp şarkı söylemesi ise bazı takipçileri tarafından takdir edildi.

Aleyna Tilki ses tellerinden rahatsız olduğunu belirterek eleştirilerin yersiz ve gereksiz olduğunu vurguladı. Diva ile sohbet etme fırsatı da elde eden Aleyna Tilki'nin ses tellerindeki sorun bir süre daha devam edecek.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Son olarak ünlü şarkıcının annesi Havva Öztel bir Yıldız Tilbe şarkısı seslendirerek çektiği klip ile sosyal medyada gündem olmuştu. Kendisinden sonra annesi de şarkıcılığa başlayan ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada adından söz ettirmeye devam ediyor. Başarılı şarkıcı Aleyna Tilki bir süre sonra iyileşince konserlerine devam edecek. Bir süre ses tellerindeki yırtılmadan dolayı konserlere ara verdi.