Çarşamba günlerinin fenomen dizilerinde sadakatsiz yeni bölümü 12 Ocak çarşamba akşamlarının seyirciyi ekranlara kitleyen yeni bölümleri merakla beklendiği sadakatsizin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak uyandırdı.

b-1
Sadakatsiz yeni bölümü izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Her hafta çarşamba günü yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda ise Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve birçok isim yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz'in yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Yeni bölüm tarihi ise araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Sadakatsiz yok mu? Sadakatsiz 46.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte 

d-3
Sadakatsiz'in yeni bölümü Kanal D yayın akışında yer almadı. Sevilen dizinin yeni bölümünün yayınlanacağı tarih ise izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu hafta Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz yeni bölümü ne zaman?
h-4
SADAKATSİZ BU HAFTA VAR MI? 
Sadakatsiz'in yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Sadakatsiz'in yayın saatinde Logan: Wolverine filmi bulunuyor. Çarşamba günü saat 22.45'te ise Sadakatsiz'in tekrar bölümü yayınlanacak.

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

a-4

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 
Sadakatsiz yeni bölüm tarihi henüz belli olmadı. Sadakatsiz yeni bölümü önünüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Kesin yayın tarihi belli olduğu zaman habere eklenecek.
c-2
KANAL D YAYIN AKIŞI... 
09.00 Neler Oluyor Hayatta?
11.00 Asi
13.00 Gelinim Mutfakta
16.00 Arka Sokaklar
18.45 Kanal D Ana Haber
20.00 Logan Wolverine
22.45 Sadakatsiz-Tekrar