Çarşamba günlerinin fenomen dizilerinde sadakatsiz yeni bölümü 12 Ocak çarşamba akşamlarının seyirciyi ekranlara kitleyen yeni bölümleri merakla beklendiği sadakatsizin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak uyandırdı.

b-1
Sadakatsiz yeni bölümü izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Her hafta çarşamba günü yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda ise Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve birçok isim yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz'in yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Yeni bölüm tarihi ise araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Sadakatsiz yok mu? Sadakatsiz 46.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte 

d-3
Sadakatsiz'in yeni bölümü Kanal D yayın akışında yer almadı. Sevilen dizinin yeni bölümünün yayınlanacağı tarih ise izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu hafta Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz yeni bölümü ne zaman?
h-4
SADAKATSİZ BU HAFTA VAR MI? 
Sadakatsiz'in yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Sadakatsiz'in yayın saatinde Logan: Wolverine filmi bulunuyor. Çarşamba günü saat 22.45'te ise Sadakatsiz'in tekrar bölümü yayınlanacak.

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

a-4

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 
Sadakatsiz yeni bölüm tarihi henüz belli olmadı. Sadakatsiz yeni bölümü önünüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Kesin yayın tarihi belli olduğu zaman habere eklenecek.
c-2
KANAL D YAYIN AKIŞI... 
09.00 Neler Oluyor Hayatta?
11.00 Asi
13.00 Gelinim Mutfakta
16.00 Arka Sokaklar
18.45 Kanal D Ana Haber
20.00 Logan Wolverine
22.45 Sadakatsiz-Tekrar