Bugün O Ses Türkiye Var Mı O Ses Türkiye 30 Ekim TV 8 O Ses Türkiye bu akşam yayınlanacak mı?

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Bugün O Ses Türkiye Var Mı O Ses Türkiye 30 Ekim TV 8 O Ses Türkiye bu akşam yayınlanacak mı? TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye bu akşam var mı? 30 Ekim O Ses Türkiye yayınlanacak mı? Jürisinde Beyazıt Öztürk, Oğuzhan Koç, Murat Boz ve Ebru Gündeş'in yer aldığı O Ses Türkiye bu akşam yayınlanacak mı?

Ekranların sevilen müzik programlarından olan O Ses Türkiye 10. sezonu ile TV 8 ekranlarında başlamıştı. Yeni jüri üyeleri ile adını duyuran O Ses Türkiye Acun Medya yapımcılığında yayınlanmaya devam ediyor. Bu sene jürilerin değişmesi ile beraber büyük bir değişiklik yaşandı. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Saadet Özsırkıntı'nın yaptığı yarışma programı bu akşam yayınlanacak mı?

o ses3

Pandemiden dolayı ara verilen O Ses Türkiye yeni sezonu ile ekranlarda yayınlanmaya başlamıştı. Daha önceki yıllarda jüride Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Mahzar Alanson, Özkan Uğur, Hakan Özoğuz, Gökhan Özoğuz, Yıldız Tilbe, Sibel Can, Seda Sayan, Hadise gibi isimler yer almıştı. Bu sene ise jüride Murat Boz, Byazıt Öztürk, Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş yer alıyor. Peki O Ses Türkiye bu akşam var mı?

o ses2

BU AKŞAM O SES TÜRKİYE VAR MI?

Ekranların en sevilen yarışma programlarından olan uzun soluklu yapım O Ses Türkiye 30 Ekim 2021'd TV 8'in yayın akışında görünüyor. O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Yepyeni isimlerin yarıştığı ve izleyiciyi büyük bir müzik şöleni yaşatacak olan O Ses Türkiye bu akşam ekranlarda olacak.