Bu ay Netflix ve Amazon'da Neler Var Mart Ayı Neler İzleyeceğiz? Bu ay Netflix'de neler var? Mart ayı izleme listesi Mart Ayında çıkan yeni filmler ve diziler

Bu ay Netflix ve Amazon'da Neler Var Mart Ayı Neler İzleyeceğiz?

Buza Karşı- 2 Mart

Nikolaj Coster-Waldau, Kuzey Kutbu seferinde bir Danimarkalı deniz kaptanının 1909 tarihli bu gerçek hikayesinde rol alıyor. Joe Cole, Grönland'ın iki ayrı adadan ziyade bir ada olduğunu kanıtlama görevinde mürettebat üyesi olarak ona katılır ve böylece ABD'nin ülkenin kuzey kısmı üzerindeki iddiasını çürütür.

Pieces Of Her- 4 Mart

Netflix, havalimanı terminalinin gözdesi Harlan Coben'in bitmek bilmeyen eserlerini uyarladıktan sonra, başka bir kısa süreli yazar Karin Slaughter'ın da hakkını veriyor. Kızını şoke eden Laura (Toni Collette), toplu bir silahlı saldırı sırasında şüphe uyandıracak şekilde, her şeyi yapabilecek bir kahramana dönüşür. Sorunlu bir geçmiş, heyecan verici - gülünç olsa da - bir yolculuk olma vaadinde aile kargaşasına neden olur.

Queer Eye Almanya - 9 Mart

Queer Eye formatının ilk uluslararası uyarlamasında Ayan, Aljosha, Leni, David ve Jan-Henrik, Fab Five'ın Almanya'daki versiyonudur. Altyazılar hariç, hayranların canlandırıcı orijinal dizi hakkında sevdiği her şeyi bekleyin. Aljosha fragmanda “Biz hayata renk katan gökkuşağıyız” diyor ve evet, gerçekten öyleler.

Andy Warhol Günlükleri - 10 Mart

American Horror Story yaratıcısı Ryan Murphy yöneticisi, ikonik sanatçı hakkında bu altı bölümlük belgesel diziyi hazırlıyor. Onu tanıyanlarla yapılan röportajların yanı sıra, Warhol'un sesini yeniden oluşturmak için bir AI programı kullanıyor, böylece yazıları kendi günlüklerinde anlatabiliyor.

The Adam Project - 11 Mart

Ryan Reynolds, genç benliğiyle tanışmak için zamanda geriye giden bir adam hakkında bu filmde rol alıyor. Aksiyonu uzay jetlerini solucan deliklerinden geçirmeyi ve sahte ışın kılıçlarıyla kötülerle savaşmayı içeren bir bilimkurgu oyunu için Mark Ruffalo ve Jennifer Garner'a katıldı.

Catherine Cohen: The Twist … ? She’s Gorgeous - 15 Mart

The US comedian makes her standup debut on Netflix with this show – for which she won the best newcomer prize at the Edinburgh Comedy Awards in 2019. It’s a welcome chance to catch her set, given that Covid curtailed her attempt to tour it across the UK.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives - 16 Mart

Fyre: The Greatest Party That Never Happened ve Tiger King'in yapımcılarından, bir vegan skandalı hakkında şaşırtıcı derecede doyurucu bir belgesel. Dört bölümlük dizi, New York'un son derece popüler Pure Food And Wine restoranı Sarma Melngailis'in arkasındaki kadının hikayesini ve onu restorandan ve çalışanlarından 2 milyon dolar çalmaya zorlayan bir adamla tanıştığında neler olduğunu anlatıyor.

Top Boy- 18 Mart

Summerhouse'un en iyileri Netflix'te ikinci bir gezi için geri döndü. Bu sefer, kapsamı çok daha geniş, uyuşturucunun İspanya üzerinden ülkeye giriş rotasını çiziyor ve aynı zamanda son serinin finalinden gelen büyük vahiy üzerine – mürettebatın düzenli kullanıcılarından ikisinin aslında gizli polis olduğu – takip ediyor.

Düşeş - 18 Mart

Zengin bir çiftin evini soyarken yakalanan davetsiz misafir (Jason Segel), bir CEO'yu (bu ay Oscar'a aday olan Jesse Plemons) ve karısını (Lily Collins) rehin alır. Seven'in yazarından bu dolambaçlı Hitchcockvari gerilimde ayrıcalık ve kıskançlık merkez sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Bridgerton - 25 Mart

Bir yıllık yoksunluğun ardından, şehvetli hit, Antony Bridgerton'ın (Jonathan Bailey) yeni karakter Kate Sharma (Simone Ashley) ile kur yapmasına odaklanacak ikinci bir dizi için geri dönüyor. Regé-Jean Page'in yokluğu hissedilecek olsa da, hayranların ilk kez aşık olduğu drama ve samimi sahneler konusunda hiçbir eksiklik beklemeyin.