Britney SpearsInstagram'dan Hamile Olduğunu Açıkladı. 40 yaşındaki Toxic şarkıcısı , Pazartesi günü Instagram'da partneri Sam Asghari ile bir çocuk beklediğini duyurdu ve çiftin Hawaii'ye yaptığı son tatilin ardından kilo aldıktan sonra hamilelik testi yaptığını açıkladı.

BRİTNEY SPEARS INSTAGRAM'DA HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI. 40 yaşındaki Toxic şarkıcısı , Pazartesi günü Instagram'da partneri Sam Asghari ile bir çocuk beklediğini duyurdu ve çiftin Hawaii'ye yaptığı son tatilin ardından kilo aldıktan sonra hamilelik testi yaptığını açıkladı.

Spears, "Maui gezime gitmek için çok kilo verdim, sırf geri almak için" diye yazdı ve görünüşe göre bu yıl gizlice evlendikten sonra kocası olarak bahsettiği Asghari'nin "gıda hamilesi" olduğunu öne sürdüğünü de sözlerine ekledi. "Yani hamilelik testi yaptırdım… ve uhhhhh iyi… Bir bebeğim olacak," diye devam etti.

Gönderide Spears, daha sonra, 16 yaşındaki oğulları Sean ve 15 yaşındaki Jayden'ı eski Kevin Federline ile paylaşan pop yıldızı ile ikizleri olabileceğini iddia etti ve “biraz daha fazla hamile kaldığını” ekledi.

“Büyüyor!!! Eğer orada iki tane varsa... Onu kaybedebilirim," diye yazdı Spears.
Bununla birlikte, toplumun değiştiğini ve kadınların artık perinatal depresyonla mücadeleleri hakkında konuşmalarının daha yaygın olduğunu belirtti.

Spears, “O zamanlar kadınlar bunun hakkında konuşmazdı… bazı insanlar, içinde bir bebek varken bir kadının böyle şikayet etmesinin tehlikeli olduğunu düşündü” dedi. “Ama şimdi kadınlar her gün bunun hakkında konuşuyorlar… Tanrıya şükür, bu acıyı özel bir sır olarak saklamak zorunda değiliz.”

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

Spears, takipçilerine ve hayranlarına hamileliği boyunca her gün yoga yapmayı planladığını söyleyerek gönderiyi sonlandırdı. “Çok fazla neşe ve sevgi yayarak” diye ekledi.

Spears'ın hamilelik duyurusu, geçtiğimiz ay Instagram'da paylaştığı ve denizde üstsüz poz verdiği ve "Polinezya'da bebek sahibi olmayı planlıyorum" başlığıyla paylaştığı bir gönderide daha fazla çocuk sahibi olma olasılığını ima etmesinden sonra geldi.

Gönderi, Spears'ın Los Angeles mahkemesinde daha fazla çocuk sahibi olmak istemesine rağmen 13 yıllık konservatuarı sırasında RİA implant doğum kontrol cihazını çıkarmasına izin verilmediğini iddia etmesinden sonra geldi.

Haziran 2021'de mahkemeye verdiği demeçte, "Şu anda vücudumda bir bebek sahibi olmama izin vermeyen bir RİA var ve koruyucularım doktora gitmeme izin vermiyor" dedi. üzerinde. Zorbalığa uğramış hissediyorum ve kendimi dışlanmış ve yalnız hissediyorum.”

"Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum" diye ekledi.

Eylül 2021'de Spears , Instagram'da kendisinin ve Asghari'nin nişanlandığını , konservatörlüğünün Kasım 2021'de sona ermesinden sadece aylar önce duyurdu .