Bridgerton patronu büyük düğün sahnesinin neden kesildiğini açıklıyor. Bridgerton hayranları, Regency Era'nın ikinci sezonunun geçen ay (25 Mart) Netflix'te yayınlanmasından bu yana, en sevdiğimiz düşman-sevgili ikilisi söz konusu olduğunda daha da çok bağlanıyor.

Bridgerton patronu büyük düğün sahnesinin neden kesildiğini açıklıyor. Bridgerton hayranları, Regency Era'nın ikinci sezonunun geçen ay (25 Mart) Netflix'te yayınlanmasından bu yana, en sevdiğimiz düşman-sevgili ikilisi söz konusu olduğunda daha da çok bağlanıyor.

Vikont Anthony Bridgerton (Jonathon Bailey) ve Bayan Kate Sharma (Simone Ashley) nihayet birbirlerine karşı dizginlenemeyen tutkularını kabul edip sezon sonunda evlendiklerinde izleyiciler sevindi.

Ancak bir soru cevapsız kaldı ve bazı hayranlar biraz tatminsiz hissettiler – neden düğünü göremedik?
Birinci sezonda Dük ve Düşes ile yaptığımız gibi çiftin düğümü bağladığını görmek yerine, gösteri Anthony ve Edwina'nın Kate ve Anthony'nin yeni evli olmasıyla iptal edilen düğününden altı ay sonra hızlı ileri alındı.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Bridgerton yaratıcısı Chris Van Husen şimdi tüm önemli soruyu yanıtladı ve bunun Anthony ve Edwina'nın (Charithra Chandran) düğününün dağılmasıyla bir ilgisi olduğunu açıkladı.

Van Dusen TVLine'a verdiği demeçte, "Tonal olarak konuşursak, Kate ve Anthony'nin düğününün nasıl karşılaştırılacağını merak ettik" dedi .

"Kraliçe, Edwina ve Anthony'nin düğününe sponsor oldu ve bunu iki kez yapmayacaktı. Ayrıca Kate ve Edwina bağı da var. Kate ile olan kardeşçe aşk hikayesi, Anthony ve Kate arasındaki ana aşk hikayesi kadar önemliydi."
Van Dusen, Edwina'nın karakterinin dizide kitapta olduğundan çok daha fazla ete sahip olduğunu açıklamaya devam etti ve kız kardeşini affetmesine rağmen, Edwina'nın kız kardeşinin ve eski talipinin düğününe katılması pek olası değil.

Van Dusen, "Edwina'mız şovda tam anlamıyla gerçekleşmiş bir karakter oluyor. Başka herhangi bir şey onu bir aksesuar olmaya indirgeyebilir" dedi.

"Kitaptaki versiyonu çok daha az boyutluydu. Sadece bir dekor olmasını istemedim. Duyguları ve düşünceleri olmasını istedim. 6. bölümü çok seviyorum ve bu yüzden sonra evlenince, Edwina'nın Kraliçe ve Kral'a karşı nazik olduğunu gördük. Edwina doğası gereği kibardır."

Düğünü görememiş olsak da, Anthony'nin Edwina ile sunaktayken kurduğu hayalde Kate'i gelinlikle gördük.
Hayranları sevindirecek şekilde, Kate ve Anthony üçüncü sezon için geri dönecekler . Bu sezon Julia Quinn serisinin üçüncü kitabına dayanacak ve bu sefer aşk peşinde Benedict'i izleyecek olsa da çiftin yine de merkezi bir rol oynayacağı bildirildi.
"2. sezonda, Kate ve Anthony arasında çok fazla itme ve çekilme vardı, aile ile sorunlar vardı ve sonra sona doğru birbirlerini buluyorlar. Sanırım her şey daha yeni başlıyor. Kate'i yeni görmek istiyorum. 3. sezonda biraz daha fazla oynayalım ve birlikte o aşk çemberinde yüzelim. Bence ikisi de bunu hak ediyor."