Bolu'da Deprem Mi Oldu? Son Dakika Bolu Deprem Bolu Düzce Deprem Son Dakika Bolu'da deprem

Bolu'da Deprem Mi Oldu? Son Dakika Bolu Deprem Bolu Düzce Deprem Son Dakika Bolu'da deprem.. Son dakika deprem haberleri haberimizde sizlerle.. Son dakika Bolu'da deprem meydana geldi. İşte detaylar.. Bolu'da yoğun bir şekilde hissedilen deprem nerede oldu? AFAD'dan son dakika deprem açıklaması. Batı Karadeniz 5.3 depremle sarsıldı.

Düzce merkezli olduğu söylenilen deprem birçok Batı Karadeniz ilinde hissedildi. İşte son dakika depreme ait detaylar.. Düzce ilinde meydana gelen Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı  AFAD' dan yapılan açıklamaya göre 5.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem birçok şehirden de hissedildi. İstanbul'dan da hissedilen deprem korkuttu.

deprem karabük

Düzce merkezli yaşanan bu deprem 5.3 şiddetinde gerçekleşti. Çevre illerden de hissedilen depremde henüz can veya mal kaybı olduğu ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır. Deprem özellikle Bolu, Karabük, Bursa, Yalova, Sakarya ve İstanbul gibi şehirlerde hissedildi.

Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı  AFAD' dan yapılan açıklamaya göre ise "Düzce'de saat 15.40'ta 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz. " şeklindedir.  Sakarya, Bolu, Karabük, Bursa ve birçok ilde hissedilen Düzce depremi korkuttu. Uzmanlardan gelecek olan artçılar hakkında açıklama bekleniyor. Düzce merkezli olan bu deprem, Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamaya göre depremin büyüklüğünün 5.3 büyüklüğünde olduğu söylendi. 

Kandilli Rasathanesi verilerine göre merkez üssü Düzce ili Çılımlı ilçesi olan 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem saat 15.40' de meydana geldi ve İstanbul dahil birçok çevre illerden de hissedildi. Kandilli depremin 13.3 kilometre derinlikte olduğu bilgisini verdi. Deprem Batı Karadeniz'in birçok ilinde şiddetli bir şekilde hissedildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD depremin 5.0 büyüklüğünde olduğunu açıkladı. Derinlik ise 18.02 kilometre olarak açıklamasında bulundu. Düzce'de meydana gelen deprem halkı korkuttu. Ardından henüz büyük bir artçı yaşanmayan deprem uzmanlar tarafından değerlendirilmeye başlandı.