Blutv' nin yeni dizilerinden biri olan ve isminden şimiden çok ses ettiren yeni dizi çok yakında Blutv platformunda yerini alacak işte detaylar ve gelişmeler..

Blutv' nin yeni dizilerinden biri olan ve isminden şimiden çok ses ettiren yeni dizi Saklı çok yakında Blutv platformunda yerini alacak, yeni dizi Saklı konusu, oyuncu kadrosu, Bluetv ekranlarındaki yayın tarihi hakkında işte detaylar ve gelişmeler..

Blutv' nin yeni dizilerinden biri olan Saklı dizisi yakında Blutv ekranlarında yerini alacak. Yönetmen ve Senaristliğini Deniz Akça' nın yaptığı yeni dizide İkinci yönetmen olarak Can Teker yer alacak. Yeni dizi Saklı' nın görüntü yönetmenliğini ise Ahmet Bayer yapıyor, yapımı ise MAY yapım tarafından yapılıyor. 

Yeni dizi Saklı yeni sezonda Blutv ekranlarında yerini almak için gün sayıyor diyebiliriz.

Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu?

Dijital platformların bu sezonlarda ün kazandığı zamanlardan birinde olduğumuzu düşünürsek, Blutv yapımlarından biri olan Saklı dizisinde Hazal Ergüçlü ve Fırat Çelik gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığını göreceğiz. 

İşte yeni dizi Blutv' nın Oyuncu Kadrosu

Saklı Dizisinin oyuncu kadrosunda; Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar, Ahmet Rıfat Şungur, Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset Paça, İsmail Ege Şaşmaz, Serra Pirinç, Münir Can Cindoruk, Nazlı Sanem Ünal gibi çok ünlü isimler yer alıyor. 

Blutv' nin yeni dizilerinden biri olan Saklı dizisinin konusu; İki evli çiftin yasak ilişkilerini konu alıyor, fakat Saklı dizisinde sadece basit bir ihanet konusu değil. Bu ihanetin arkasında çok farklı şeyler gizli. Dizinin isminden de anlaşılacağı gibi diyebiliriz. Dolu dizgin bir aşk hikayesini de izleyeceğimiz dizi çok yakında dijital platformda yerini alacak.

Ozan evli olmasına rağmen Aslı' ya aşık oluyor ve Aslı' dan vazgeçmemeye karar veriyor. 

Aslı ise kendi dünyası içerisinde yalnızlığı ile yaşamaya çalışıyor. Kendi dünyasında yaşamaya çalışan Aslı' yı tutkulu da bir aşk içinde izleyeceğiz. 

Blutv' nin yeni dizisi Saklı oldukça fazla izlenen ve izlenme rekorları kıran, Altın Küre Ödülü alan The Affair isimli ABD yapımlı dizisinden uyarlanmıştır. 

Blutv' nin yeni dizilerinden biri olmaya hazırlanan Saklı dizisi, 2021 sezonunda Blutv ekranlarında yerini almak için artık gün sayıyor. Çok yakında net bir tarih açıklaması da yapılacağa benziyor.