Blu Tv Saklı Su Kaç Yaşında Serra Pirinç Hangi Dizilerde Oynadı? Saklı dizisi Ozan'ın kızı kimdir? Serra Pirinç nereli, kaç yaşında? Serra Pirinç hangi dizilerde yer aldı?

Blu Tv Saklı Su Kaç Yaşında Serra Pirinç Hangi Dizilerde Oynadı? Saklı dizisi Ozan'ın kızı kimdir? Serra Pirinç nereli, kaç yaşında? Serra Pirinç hangi dizilerde yer aldı? Blu Tv dijital platformun sevilen dizisi Saklı ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Başarılı oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken Saklı dizisi oyuncular fazlasıyla merak edildi. 

Blu Tv ekranlarında yayınlanan Saklı dizisi mutlu bir evliliği olan dört çocuklu bir baba olan Ozan'ın hayatının bir yaz tatili ile değişmesini konu ediniyor. Ozan kayınbabasının zenginliği içerisinde çocuklarını büyütmek zorunda kalan ve onları idealist yetiştirmeye çalışan bir babadır. Su, Can, Barış ve Beren adındaki çocuklarının her birine hayatta paradan daha önemli şeyler olduğunu bilerek yetiştirmeye çalışır. Yazar olan Ozan derinlerde bir yerlerde bütün bu telaştan sesten sıkılmıştır. İlk kitabı yeterli ilgiyi görmeyen Ozan ikinci kitabı için kayınbabasının yaşadığı kasabaya yaz tatiline gelir. Çocukları ve karısı ile beraber tatile gelmiştir. Aslı hayatına bir restoranda girer. Aslı'yı gördükten sonra her şey değişmiştir. Aslı ise küçük çocuğunu genç yaşta toprağa vermiş ve bu yüzden sürekli eşi ile kendisine cezalandıran bir annedir. Aslı'nın bu hayattan bıkmış tavırları eşi Volkan'ı da yormaktadır.

SERRA2

Aslı ve Ozan'ın arasındaki çekim tehlikeli bir yol almaya başlar. En sonunda birbirlerine karşı hissettikleri derin sevgiye engel olamazlar. Yasak bir aşk hikayesini barındıran Saklı dizisi Blu Tv ekranlarında yayınlanıyor. Dizide Ozan'ın kızı Su'ya hayat veren Serra Pirinç kimdir, kaç yaşında? Serra Pirinç nereli, hangi dizilerde oynadı?

SERRA PİRİNÇ KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Serra Pirinç, 19 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Liseyi bitirdikten sonra kariyerinde oyunculuk alanında devam etme kararı almıştır ve Tiyatro Teras'ta oyunculuk eğitimi almıştır. Ünlü oyuncu ilk kez Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz'in yer aldığı Bizim Hikaye adlı dizide canlandırdığı Müjde karakteri ile gerçekleştiren Serra Pirinç, ardından Vuslat dizisinde rol almıştır. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor adlı dizide yer alan Serra Pirinç, 1.68 metre boyunda, 50 kilodur. Ünlü oyuncu ikizler burcudur.

SERRA3

SERRA PİRİNÇ PROJELERİ

2020 – Mucize Doktor 
2019 – Vuslat 
2017 – Bizim Hikaye