Blu Tv Saklı Beril Kaç Yaşında Evli Mi Defne Kayalar Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? Defne Kayalar hangi filmlerde oynadı, Defne Kayalar çocuğu var mı? Defne Kayalar kilosu kaç? Blu Tv dijital platformun sevilen dizisi Saklı ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Başarılı oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken Saklı dizisi oyuncular fazlasıyla merak edildi. 

Blu Tv ekranlarında yayınlanan Saklı dizisi mutlu bir evliliği olan dört çocuklu bir baba olan Ozan'ın hayatının bir yaz tatili ile değişmesini konu ediniyor. Ozan kayınbabasının zenginliği içerisinde çocuklarını büyütmek zorunda kalan ve onları idealist yetiştirmeye çalışan bir babadır. Su, Can, Barış ve Beren adındaki çocuklarının her birine hayatta paradan daha önemli şeyler olduğunu bilerek yetiştirmeye çalışır. Yazar olan Ozan derinlerde bir yerlerde bütün bu telaştan sesten sıkılmıştır. İlk kitabı yeterli ilgiyi görmeyen Ozan ikinci kitabı için kayınbabasının yaşadığı kasabaya yaz tatiline gelir. Çocukları ve karısı ile beraber tatile gelmiştir. Aslı hayatına bir restoranda girer. Aslı'yı gördükten sonra her şey değişmiştir. 

defned

Aslı ise küçük çocuğunu genç yaşta toprağa vermiş ve bu yüzden sürekli eşi ile kendisine cezalandıran bir annedir. Aslı'nın bu hayattan bıkmış tavırları eşi Volkan'ı da yormaktadır. Aslı ve Ozan'ın arasındaki çekim tehlikeli bir yol almaya başlar. En sonunda birbirlerine karşı hissettikleri derin sevgiye engel olamazlar. Yasak bir aşk hikayesini barındıran Saklı dizisi Blu Tv ekranlarında yayınlanıyor. Dizide Ozan'ın eşini canlandıran Defne Kayalar'ın ise hayatı merak ediliyor. Peki Saklı dizisi Beril kimdir, kaç yaşında? Defne Kayalar nereli, evli mi?

DEFNE KAYALAR KİMDİR?

7 Mayıs 1975 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarımı bölümü mezun olan başarılı oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde asistanlık yapmıştır.

2003 yılında Uğur Yücel birlikte Alacakaranlık dizisini ve 2004 yılında Yazı Tura filminin yapımcılığını üstlenen ünlü isim 2014 yılında Ali Bilgin ile evlendi. Bir tane çocukları vardır. Keskin Bıçak, Al Yazmalım, 20 Dakika, Eve Düşen Yıldırım, Medcezir, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Menajerimi Ara, Hekimoğlu gibi dizilerde yer almıştır. Ayrıca Delibal, Yazı Tura, Yol Ayrımı gibi filmlerde de oynamıştır.