Blu Tv Saklı Ozan Kaç Yaşında Fırat Çelik Nereli Oynadığı Diziler Fırat Çelik hangi filmlerde oynadı, Fırat Çelik evli mi? Blu Tv ekranlarının yeni dizisi Saklı'da Ozan'ı canlandıran Fırat Çelik kimdir, kaç yaşında? Fırat Çelik evli mi? Hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki ekranların yeni dizisi Saklı'da Ozan'a hayat veren Fırat Çelik kimdir? İşte Fırat Çelik hakkında merak edilen önemli detaylar...

fırat2-1

Yönetmen ve Senaristliğini Deniz Akça' nın yaptığı yeni dizide İkinci yönetmen olarak Can Teker yer alacak. Yeni dizi Saklı' nın görüntü yönetmenliğini ise Ahmet Bayer yapıyor, yapımı ise MAY yapım tarafından yapılıyor.  Yeni dizi Saklı yeni sezonda Blutv ekranlarında yayınlanıyor. Blu Tv Saklı dizisi ile gündemde. Blutv yapımlarından biri olan Saklı dizisinde Hazal Ergüçlü ve Fırat Çelik gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Ahmet Rıfat Şungur, Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset Paça, İsmail Ege Şaşmaz, Serra Pirinç, Münir Can Cindoruk, Nazlı Sanem Ünal gibi çok ünlü isimler yer alıyor. Peki dizide Ozan'ı canlandıran Fırat Çelik kimdir? Fırat Çelik kaç yaşında?

FIRAT ÇELİK KİMDİR?

25 Mart 1981 tarihinde Almanya'da dünyaya gelmiştir. İki yaşındayken Türkiye’ye dönmeye karar veren ailesiyle birlikte dokuz yaşına kadar Tunceli’de yaşayan ünlü oyuncunun iki ablası bir kız kardeşi vardır. Paris'e yerleşen Fırat Çelik Paris’in banliyösü Champigny-sur-Marne’da Louise Michel Ortaokulu’ndan sonra Langevin Wallon Lisesi’nde ekonomi ve idari bilimler okumuştur.

fırat3-1

Tiyatro oyunculuğuna başlayan Fırat Çelik Otomatik Portakal, Tatyana gibi oyunlarda yer aldı. Kış Masalı dizisinden sonra asıl çıkışını başrollerinde Beren Saat ve Engin Akyürek'in yer aldığı Fatmagül'ün Suçu Ne isimli dizide Mustafa Nalçalı karakterini canlandırarak yaptı. Ardından 20 Dakika dizisinde Ali karakterine ahayt veren ünlü oyuncu Firüze dizisinde oynadı.

Gönül İşleri dizisinde Asrın'a hayat veren ünlü oyuncu Poyraz Karayel'de Mete'yi canlandırdı. Ay Büyürken Uyuyamam, 8 Saniye gibi filmlerde yer alan ünlü oyuncu 40 yaşındadır. Son olarak Hazar Ergüçlü ile Blu Tv ekranlarında yayınlanan Saklı isimli dizide başrol oynamaktadır. Oyunculuğu ile dikkatleri üzerine öekmektedir.