Blu Tv Saklı İzle Saklı Ücretsiz Nasıl İzlenir? Blu Tv Saklı dizisi konusu nedir, Blu Tv Saklı dizisi izle. Saklı dizisi nerede yayınlanıyor? Saklı dizisine ait merak edilenler kamumanset.com'da

Blu Tv Saklı İzle Saklı Ücretsiz Nasıl İzlenir? Blu Tv Saklı dizisi konusu nedir, Blu Tv Saklı dizisi izle. Saklı dizisi nerede yayınlanıyor? Saklı dizisine ait merak edilenler kamumanset.com'da. Dijital film ve dizi izleme platformu Blu Tv yeni projesi ile izleyenleri yeniden ekrana kilitliyor. Blu Tv ekranlarının sevilen dizisi Saklı'ya dair merak edilenleri sizler için derledik. Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Fırat Çelik'in yer aldığı Saklı dizisi Blu Tv izle.

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Saklı dizisi Blu Tv'nin yeni iddialı dizilerinden biri. Daha önce Yeşilçam, Yarım Kalan Aşklar, Alef, Saygı, Sokağın Çocukları, Hiç, Sıfır Bir, Masum, Bozkır, 7 Yüz gibi birçok dizi ile gündeme gelen Blu Tv şimdilerde Saklı dizisi ile sosyal medyanın gündeminde. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizi tanıtımlarındaki sahneler ile adından söz ettirmişti. 

saklı2-1

Blutv' nin yeni dizilerinden biri olan Saklı dizisi yakında Blutv ekranlarında yerini alıyor. Yönetmen ve Senaristliğini Deniz Akça' nın yaptığı yeni dizide İkinci yönetmen olarak Can Teker yer alacak. Yeni dizi Saklı' nın görüntü yönetmenliğini ise Ahmet Bayer yapıyor, yapımı ise MAY yapım tarafından yapılıyor.  Yeni dizi Saklı yeni sezonda Blutv ekranlarında yayınlanıyor. Blu Tv ekranları hariç bir yerden dizi izlenemiyor.

Dijital platformların son zamanlarda izleyici tarafından tercih edilmesi ile ortaya çıkan Blu Tv platformu yüzlerce yabancı dizi ve filmi bünyesinde bulunduruyor. Netflix'in Türkiye'deki rakiplerinden olan Blu Tv Saklı dizisi ile gündemde. Blutv yapımlarından biri olan Saklı dizisinde Hazal Ergüçlü ve Fırat Çelik gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Ahmet Rıfat Şungur, Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset Paça, İsmail Ege Şaşmaz, Serra Pirinç, Münir Can Cindoruk, Nazlı Sanem Ünal gibi çok ünlü isimler yer alıyor. 

SAKLI DİZİSİ KONUSU

 İki evli çiftin yasak ilişkilerini konu alıyor, fakat Saklı dizisinde sadece basit bir ihanet konusu değil. Bu ihanetin arkasında çok farklı şeyler gizli. Dizinin isminden de anlaşılacağı gibi diyebiliriz. Dolu dizgin bir aşk hikayesini de izleyeceğimiz dizi çok yakında dijital platformda yerini alacak.

saklı

Ozan evli olmasına rağmen Aslı' ya aşık oluyor ve Aslı' dan vazgeçmemeye karar veriyor. Aslı ise kendi dünyası içerisinde yalnızlığı ile yaşamaya çalışıyor. Kendi dünyasında yaşamaya çalışan Aslı' yı tutkulu da bir aşk içinde izleyeceğiz.

SAKLI DİZİSİ UYARLAMA MI?

Dijital platform olan Blutv' nin yeni dizisi Saklı, Altın Küre Ödülü alan The Affair isimli ABD yapımlı dizisinden uyarlandı. Saklı dizisi farklı konusu ve oyuncu kadrosu ile iddialı Blu Tv yapımları arasındaki yerini aldı. Saklı dizisini Blu Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.