Blu Tv Saklı Dizisi Uyarlama Mı Saklı Dizisi Yabancı Versiyonu Saklı dizisi hangi diziden uyarlandı BLU Tv Saklı dizisi hakkında merak edilenler Saklı nerede çekildi? Blu Tv dijital platformunun yeni dizisi Saklı tanıtımları ile olay olmuştu. Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Fırat Çelik'in yer aldığı Saklı dizisi uyarlama mı izleyicinin dikkatini çekti. Saklı dizisi hangi diziden uyarlandı? Saklı dizisi yabancı versiyonun adı nedir? İşte Blu Tv Saklı dizisine dair merak edilen önemli detaylar..

saklı2-2

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Ahmet Rıfat Şungar’ın, Erdal Küçükkömürcü, Janset, Zuhal Olcay ve Nur Sürer gibi sektörde fazlaca dikkat çeken oyuncuların yer aldığı Saklı dizisi ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Daha önce Medcezir, Alev Alev, Hakan Muhafız gibi isimlerle dikkat çeken Hazar Ergüçlü'nün başrol olarak yer aldığı dizi büyük yankı uyandırdı. Peki Saklı dizisi orijinal senaryo mu? Saklı dizisi uyarlama mı? Saklı dizisi hangi dizinin uyarlaması?

SAKLI DİZİSİ UYARLAMA MI?

Saklı dizisi Blu Tv ekranlarında yayınlanamaya başladığı andan beri fazlaca dikkat çekiyor. Peki Saklı dizisi hangi diziden uyarlandı? Saklı dizisine ait merak edilen önemli detayları sizler için derledik. Saklı dizidi The Affair isimli diziden uyarlandı. Dünya çapında dikkat çeken bir dizinin uyarlaması olan Saklı Blu Tv'de de çok rağbet gördü. Altın Küre ödülü alan The Affair isimli ABD yapım dizinin uyarlaması olan Saklı dizisi çekimleri İstanbul ilinde yapıldı. İstanbul'da Balat, Bebek, Beykoz, Cihangir ve Arnavutköy gibi birçok yerde çekimleri yapılan dizi başarılı oyuncu kadrosu ile adından söz ettirdi.

hazar2

Saklı dizisinde İki evli çiftin yasak ilişkilerini konu alıyor, fakat Saklı dizisinde sadece basit bir ihanet konusu değil. Bu ihanetin arkasında çok farklı şeyler gizli. Dizinin isminden de anlaşılacağı gibi diyebiliriz. Dolu dizgin bir aşk hikayesini de izleyeceğimiz dizi çok yakında dijital platformda yerini alıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken Saklı dizisi The Affair isimli dizinin Türkiye uyarlaması.