Blu Tv Saklı Aslı'nın Kocası Volkan Kaç Yaşında Ahmet Rıfat Şungar Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? Saklı dizisi Aslı'nın Kocası kim? Aslı'nın kocasını kim oynuyor?

Blu Tv Saklı Aslı'nın Kocası Volkan Kaç Yaşında Ahmet Rıfat Şungar Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? Saklı dizisi Aslı'nın Kocası kim? Aslı'nın kocasını kim oynuyor?  Blu Tv dijital platformun sevilen dizisi Saklı ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Başarılı oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken Saklı dizisi oyuncular fazlasıyla merak edildi. 

Blu Tv ekranlarında yayınlanan Saklı dizisi mutlu bir evliliği olan dört çocuklu bir baba olan Ozan'ın hayatının bir yaz tatili ile değişmesini konu ediniyor. Ozan kayınbabasının zenginliği içerisinde çocuklarını büyütmek zorunda kalan ve onları idealist yetiştirmeye çalışan bir babadır. Su, Can, Barış ve Beren adındaki çocuklarının her birine hayatta paradan daha önemli şeyler olduğunu bilerek yetiştirmeye çalışır. Yazar olan Ozan derinlerde bir yerlerde bütün bu telaştan sesten sıkılmıştır. İlk kitabı yeterli ilgiyi görmeyen Ozan ikinci kitabı için kayınbabasının yaşadığı kasabaya yaz tatiline gelir. Çocukları ve karısı ile beraber tatile gelmiştir. Aslı hayatına bir restoranda girer. Aslı'yı gördükten sonra her şey değişmiştir. 

ahmet2-1

Aslı ise küçük çocuğunu genç yaşta toprağa vermiş ve bu yüzden sürekli eşi ile kendisine cezalandıran bir annedir. Aslı'nın bu hayattan bıkmış tavırları eşi Volkan'ı da yormaktadır. Aslı ve Ozan'ın arasındaki çekim tehlikeli bir yol almaya başlar. En sonunda birbirlerine karşı hissettikleri derin sevgiye engel olamazlar. Yasak bir aşk hikayesini barındıran Saklı dizisi Blu Tv ekranlarında yayınlanıyor. Dizide Aslı'nın eşi Volkan'a hayat veren Ahmet Rıfat Şungar kimdir, kaç yaşında? Ahmet Rıfat Şungar nereli, dizileri..

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

AHMET RIFAT ŞUNGAR KİMDİR?

9 Temmuz 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen ünlü oyuncu Kartal Süleyman Demirel Anadolu Lisesi den mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ardından birçok dizide rol almıştır. 2021 yılında Esra Gülmen ile evlenmiştir.

AHMET RIFAT ŞUNGAR PROJELERİ

Jangan

Kaybolan Yıllar

Beş Şehir

Üç Maymun

Asi

Bir Ömür Yetmez

Karadağlar

Soğuk

Merhamet

Gamsız Hayat

Kumun Tadı

Es Es

Aşk ve Gurur

Şeref Bey

Kadın

Ahlat Ağacı

Av

Saklı