Birce Akalay'I Sinirlendiren Soru Küplere Bindi Oyuncu Birce Akalay aldığı ödülle ilgili sorulan sorulara sinirlendi

Birce Akalay'I Sinirlendiren Soru Küplere Bindi Oyuncu Birce Akalay aldığı ödülle ilgili sorulan sorulara sinirlendi. Son zamanlarda Dijital platformda yaptığı işlerle adını duyuran ünlü oyuncu Birce Akalay İstanbul Teknik Üniversitesi'nin düzenlediği 12. Sosyal medya ödülleri'nde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Ödülü aldıktan sonra sorulan sorulara tepki gösterdi.

Magazinn muhabirleri Birce Akalay'a, “Birce Hanım bugün burada almış olduğunuz ödülün sizin için çok önemli olduğunu söylediniz. Acaba daha önce aldığınız ödüller sizin için samimi değil miydi?” sorusu yöneltildi. Akalay bu soru karşısında şaşırdı. Magazin muhabirlerine sert çıkıştı. Birce Akalay aldığı ödül sonrası böyle bir soru sorulmasına anlam veremedi.

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Ünlü oyuncu "Lütfen böyle kötü anlamlar çıkarmayın.  Üniversite öğrencilerinden aldığım bir ödül. 'Kötü ve samimiyetsiz miydi?' diye sorular sormayın, bu çok çirkin oluyor. Her aldığım ödül benim için çok değerli, ben böyle yorumluyorum siz de böyle yapın." ifadelerine yer verdi.

38 yaşındaki ünlü oyuncu Asi, Senin Uğruna, Yer Gök Aşk, Kış Masalı, Ben Onu Çok Sevdim, Böyle Bitmesin, Evli ve Öfkeli, Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah Beyaz Aşk, Ağlama Anne, Babil ve Son Yaz dizilerinde yer aldı.

Son Ders: Aşk ve Üniversite, Sizi Seviyorum, Nefes: Vatan Sağolsun, Deliormanlı sinema filminde yer aldı. Netflix ekranlarında yayınlanan Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizilerinde yer alarak büyük başarı elde etti. Ünlü oyuncu Birce Akalay yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

38 yaşındaki ünlü oyuncu Murat Ünalmış ile 2011 yılında evlendi. 2012 yılında ayrıldılar. Sarp Leventoğlu ile 2014 yılında evlendi. 2017 yılında ayrıldı.