Big Broter yıldızı Nikki Grahame'nin hayatı güçlü belgeselde hatırlandı. Kanal 4, Big Brother UK tarihindeki en popüler yarışmacılardan biri olan Nikki Grahame'nin hayatını kutlayan yürek burkan, önemli bir belgesel yayınladı.

Big Broter yıldızı Nikki Grahame'nin hayatı güçlü belgeselde hatırlandı. Kanal 4, Big Brother UK tarihindeki en popüler yarışmacılardan biri olan Nikki Grahame'nin hayatını kutlayan yürek burkan, önemli bir belgesel yayınladı.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Nikki Grahame: O kim? Grahame anoreksiya nervoza komplikasyonları nedeniyle 38 yaşında vefat ettikten bir yıl sonra bu gece (7 Nisan) yayınlandı.

Belgeselde Nikki'nin annesi Susan ve arkadaşı Carly Cunningham'ın yanı sıra onu "dinamit" olarak nitelendiren sunucu Dermot O'Leary ile röportajlar yer aldı. O kim? Nikki'nin realite TV programlarında ve terapisti Mandy Saligari ile yaptığı seanslarda arşiv görüntülerini içeriyordu. Kendi programında rol alan realite TV kişiliği, Prenses Nikki , 2006'da - erken yaşlardan itibaren anoreksiyayla savaştı ve birkaç kez hastaneye kaldırıldı.

2006'da Big Brother'ın yedinci sezonunda yer alarak ikonik bir giriş yaptı.pembe bir tavşan kıyafeti ve beşinci sırada bitiriyor. Aynı yıl, annesinin hatırladığı gibi, kariyerinin en mutlu anlarından biri olan En Popüler TV Yarışmacısı Ulusal Televizyon Ödülü'nü kazandı.

Nikki'nin annesi ayrıca Big Brother'da olmanın "[Nikki'nin] rüyası" olduğunu ve yeme bozukluğuyla başa çıkmasına yardımcı olduğunu söyledi.

Nikki , arşiv görüntülerinde Big Brother için "Hayatımı daha iyi bir şekilde değiştirdi" dedi. Kanal 4 izleyicileri Nikki'yi hatırlamak için Twitter'a gitti ve trajik ölümüyle ilgili üzüntülerini dile getirdi, bazıları belgeselin izlenmesinin çok zor olduğunu söyledi.

"Kanal 4 belgesini Nikki hakkında izliyordum, BB'de harikaydı, çok tatlı bir kızdı ve çok komikti, artık burada olmaması çok üzücü. Sık sık biz tecrit altına alınmasaydık o hala burada olur muydu diye merak ediyorum, izolasyon pek çok kişiyi etkiledi. insanlar," diye yazdı bir hayran.

Başka bir kişi, "Kalbimin bu belgesel için hazır olduğunu sanmayın. Abisinin anlarını görmeyi seviyorum, o ne ikondur" dedi. "Umarım #NikkiGrahame belgesi iyidir. İzlemeden önce biraz daha cesur olmam gerekiyor, çok üzücü bir deneyim olacağını biliyorum" diye ekledi.