Halit Ergençle hayatını birleştiren Ünlü oyuncu Bergüzar Korel 3 kez anne oldukdan sonra Instragem hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı paylaşımla takipçilerini meraklandıran Bergüzar Korel kimden neyden kurtulduğunu takipçilerinin merek konusu oldu.

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

5-38

Bergüzar Korel'den dikkat çeken paylaşım! 'Gereksiz insanlardan ve eşyalardan kurtuldum'
Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez anne olma heyecanı yaşayan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. "Gereksiz eşyalardan ve insanlardan kurtuldum kafam rahat" diyen Korel'in paylaşımında kimden bahsettiği merak konusu haline geldi.

9-15

12 yıl önce meslektaşı Halit Ergenç ile nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel, son dönemlerde üçüncü kez yaşadığı annelik sevinciyle gündeme geliyor. Ali ve Han adında iki oğlu bulunan ünlü oyuncu, geçtiğimiz Kasım ayında kızı Leyla'yı kucağına aldı. 

8-20

"GEREKSİZ EŞYALARDAN VE İNSANLARDAN KURTULDUM"

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan ünlü oyuncu, son paylaşımına düştüğü not ile takipçilerini meraklandırdı. Evde çekildiği kareleri Instagram hesabından hayranlarının beğenisine sunan Korel, gönderisinde şu ifadeleri kullandı:

1-55

"Bu lohusalığımda hayattan kopmayacağım diye söz vermiştim kendime. Hoş iki yıldır evim ve çevresinden dışarı bir adım atmıyorum ama bana yetiyor. Mutluyum. Gereksiz eşyalardan ve insanlardan kurtuldum kafam rahat. Eşyalardan kastım çoğu artık sadece kolumun girebildiği pantolonlarım mesela. Deli gibi çalıştığım, yorulduğum ve hiçbir zaman kendimi yeterli hissetmediğim zamanlar giydiklerimle birlikte bana kendimi böyle hissettiren, var olanı da sömüren herkes sıfır beden kıyafetlerle sonsuzluğa uğurlandı. Bir gün özlerim ve giyerim diye de saklamadım ne insanları ne kotları. Değiştim, dönüştüm. Mutluyum ve +15 kg ile eskisinden çok daha hafifim. Bu tezatlık hiç olmadığı kadar mutlu ediyor beni. Aralık ayı benim için hep böyle oluyor işte.

8-21

Sorguladığım, hesaplaştığım, vedalaştığım, mutluluğa kollarımı açtığım yılın son günleri. Yeni bir yıl, yeni bir hayat..."