Berdan Mardini Eşinin İhanetinden Sonra Canlı Yayında Konuştu Berdan Mardini eski eşinin silahlı saldırı olayı sonrası ilk kez konuştu

Berdan Mardini Eşinin İhanetinden Sonra Canlı Yayında Konuştu Berdan Mardini eski eşinin silahlı saldırı olayı sonrası ilk kez konuştu. Eşi Fatoş Yelliler'in kendisine ihanet ettiği haberleri ile gündeme gelen Berdan Mardini 2. sayfa adlı magazin programına konuk oldu. Çocukların velayetinin kendisinde olduğunu ifade eden şarkıcı Mardini "Hayatım çok huzurlu, her şeyi unuttum." şeklinde ifadelere yer verdi. Berdan Mardini'nin eşi Fatoş Yelliler ihanet iddialarının ardından boşanma sürecinde gerçekleşen bu olay magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Geçen ay mart ayında iki çocuğunun annesi Yelliler ile yollarını ayıran Berdan Mardini yaptığı açıklama ile şaşırttı.

berdan2

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Katıldığı programda konuşan Berdan Mardini biten evliliği hakkında açıklamada bulundu. Mardini "İyi insanlar size güzel anılar bırakır, kötü insanlar da iyi tecrübeler bırakır. Ne olursa hiçbir anlatmayacağımı her şeyi apacık ortada olduğunu söyledik. Çocuklarım büyüyor biri 11 biri 8 yaşında. Onlar için çok konuşmak istemedim. Zaten yargı sürecindeki bir olay. Çirkin bir konuda tekrar ben de mi çirkinleşeyim. Kendi örf ve adetime göre davranmaya devam ediyorum. Eski Berdan'la şu anki Berdan aynı değil. Namussuzluğu çıplaklık olarak görürdük. Ama şimdi bana göre en büyük namussuzluk vicdansızlık" ifadelerine yer verdi.

berdan3

Eski eşi Fatoş Yelliler geçen aylarda aracı ile giderken silahlı saldırıya uğramıştı. Yelliler saldırıdan yara almadan kurtulmayı başarmıştı. Berdan Mardini'nin yaptırdığı iddiası gündeme gelmişti. Berdan Mardini canlı yayında bu konu hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı "Beni üzdüğü için kimsenin canını acıtmak istemedim. O kişi zaten kendi canını acıtmış. Bu olay benim gençlik zamanımda olsaydı belki daha farklı olurdu. Çocuklarımın velayeti ben de. Hayatım çok daha huzurlu. Çocuklarımla çok güzel günler geçiriyorum. İşim, bereketimi her şeyim çok farklı oldu. Ben her şeyi unuttum, bitti. Seni sıkan evlilikler ve aşklar olduğu zaman işini yapamıyorsun. Her şerde bir hayır var bizde de hayırlısı oldu." açıklamalarına yer vermişti. Berdan Mardini verdiği kilolarla dikkat çekmişti. Berdan Mardini katıldığı programda farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çekti. Huzurlu bir hayatı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı yaptığı açıklamalarla gündem oldu.