Benzine Zam Geldi Mi 27 Ekim Zamlı Akaryakıt Fiyatları Motorin ve benzine zam geldi mi?

Benzine Zam Geldi Mi 27 Ekim Zamlı Akaryakıt Fiyatları Motorin ve benzine zam geldi mi? Benzine ve motorine zam haberleri son zamanların en çok merak edilen ve araştırılan haberleri arasında yer alıyor. Peki herkesin merakla beklediği akaryakıt zamları ne kadar oldu? 27 Ekim 2021 zamlı akaryakıt fiyatları sorgula.. Geçtiğimiz hafta gelen zammın ardından bir kez daha zam gelebilecek olması gündemde uzun süre yer edinmişti. Bununla beraber vatandaşlar zamlı akaryakıt fiyatlarını sorgulamaya başlamıştı. Peki benzine zam var mı son dakika 2021? Ekimin sonu akaryakıt zamlı fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından fazlasıyla merak edilen zamlı akaryakıt fiyat listelerini sizler için derledik. Peki, benzin ve motorinin litre fiyatları ne kadar oldu? LPG'ye zam geldi mi? Benzin, LPG ve motorin zamları ne kadar oldu? 27 Ekim benzin zammı kaç kuruş oldu? İşte benzin, motorin ve LPG zamlarına ilişkin merak edilen önemli detaylar.. Motorine zam var mı? İşte son dakika merak edilen zamlı fiyatlar..

AMD Ryzen 7 5800X3D, ambargo kaldırmadan önce kıyaslanıyor AMD Ryzen 7 5800X3D, ambargo kaldırmadan önce kıyaslanıyor

benzin3

BENZİN NE KADAR OLDU?

Dolar kurundaki artış sebebi ile akaryakıt fiyatlarında üst üste zam gelmeye başladı. Bununla beraber Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) açıklama geldi. EPGİS'in yaptığı açıklamaya göre benzinin litre fiyatına 25 Ekim gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 44 kuruş zam geldi. 26 Ekim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 26 kuruş daha zam geldi. Böylece benzin fiyatında artış gözlendi.

Fiyat artışının ardından benzinin litre satış fiyatı İstanbul’da ortalama 8,36 liradan 8,64 liraya, Ankara’da 8,47 liradan 8,75 liraya, İzmir’de ise 8,47 liradan 8,75 liraya yükselecek. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar ile beraber rekabet ve serbesti sebebi ile şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler göstermekte. Benzindeki fiyat artışı motorin ve LPG'ye de yansıdı mı? LPG'ye zam geldi mi?

benzin2

MOTORİN NE KADAR OLDU?

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) açıklama geldi. EPGİS'in yaptığı açıklamaya göre motorine ne kadar zam geldi? Motorin ve LPG için henüz herhangi bir zam yapılmadı.