Benim Hayatım Zeynep Kumral Kim Benim Hayatım dizisi Zeynep Kumral kaç yaşında, nereli? Benim Hayatım Zehra kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Benim Hayatım Zeynep Kumral Kim Benim Hayatım dizisi Zeynep Kumral kaç yaşında, nereli? Benim Hayatım Zehra kimdir? Star Tv ekranlarının yeni dizisi Benim Hayat oyuncuları herkes tarafından merak ediliyor. Benim Hayatım dizisi konusu ve oyuncu kadrosu izleyici tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizi izleyici tarafından merak ediliyordu. Peki Benim Hayatım dizisi Zehra'sı kimdir? Benim Hayatım Zeynep Kumral nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

zeynep3

Dizide hayatın tüm zorluklarına karşın ailesi ile birlikte hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesi anlatılıyor. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Benim Hayatım dizisinin Zehra'sı Zeynep Kumral kimdir, kaç yaşında? Zeynep Kumral nereli? Star Tv'nin iddialı dizilerinden olan Benim Hayatım dizisi yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor. Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Benim Hayatım dizisinin Zehra'sı Zeynep Kumral kimdir, nereli? Zeynep Kumral hayatı hakkında merak edilenler.. 

ZEYNEP KUMRAL KİMDİR?

1975 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu koç burcudur. Boyu 1.64 cm olan Kumral'ın kilosu 50'dir. Ünlü oyuncu tiyatro kariyerine henüz 16 yaşında iken Bursa TOBAV Bursa Devlet Tiyatrosu Sanatçıları Eğitmenliğinde kursiyer olarak başlamıştır. Ardından İzmir, Bursa ve İstanbul Devlet Tiyatroları bünyesinde sözleşmeli sanatçı olarak çalışan ünlü oyuncu ilk kez Ayrılsak Da Beraberiz dizisinde yer aldı. Ardından Gölgesizler filminde oynayan Zeynep Kumral Düğün Şarkıcısı, Paramparça Aşıklar, Şüphe, Koyu Kırmızı, Son Yaz Balkanlar, Sevdam Alabora, Meryem gibi dizilerde yer aldı.

zeynep2

2017 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Ercan Kesal'ın yer aldığı Çukur dizisinde Nedret'i canlandırdı. Avlu dizisinde Canan'a hayat veren Zeynep Kumral TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'u yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Müjgan karakterine hayat verdi. Başarılı oyuncu 46 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Benim Hayatım dizisinde Zehra'yı canlandırmaktadır. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Benim Hayat Pazar akşamları izleyicisi ile buluşuyor.