Benim Hayatım dizisi bu akşam Star Tv ekranlarına bu akşam merhaba dedi. Benim Hayatım dizisi Star Tv ekranlarında saat 20.00 de yeni bölümleri ile ekranlarda işte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Benim Hayatım dizisi bu akşam Star Tv ekranlarına bu akşam merhaba dedi. Benim Hayatım dizisi Star Tv ekranlarında saat 20.00 de yeni bölümleri ile ekranlarda işte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Pelin Uluskar, Benim Hayatım dizisinde Ahu karakteri ile ekranlarda yerini alacak. Yılmaz karakterinin sağ kolu ve asistanı olarak izleyeceğimiz Pelin Uluskar, aynı zamanda şirket içerisinde olan her şeyi evdekilere de anlatarak bilgi verir ve her iki tarafı da dengede tutmaya çalışan bir karakterdir. Bu sezonda Star Tv ekranlarında yer alacak yeni dizi bugün yani pazar akşamı ekranlara merhaba dedi ve bakalım sevilerek izlenecek ve reytingleri ile yüz güldürecek mi izleyerek göreceğiz. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi takip etmeyi unutmayınız. 

222222222

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Benim Hayatım dizisinin yıldızı Pelin Uluskar Kimdir?

Benim Hayatım dizisinin yıldızı Eplin Uuskar 25 Eylül 1994 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Diksiyon ve Oyunculuk eğitimi almıştır. Sonrasında bir çok reklam filmi ile oyunculuk hayatında yer almaya devam etmiştir. No 309 isimli dizi ile oyunculuk hayatına dizi karakterine başlamıştır. Sonrasında Bir Deli Rüzgar dizisinde, Vuslat dizisinde yer almıştır. En son ise 2021 yılında 7 Melek isimli filmde yer alan başarılı oyuncu Pelin Uluskar şimdilerde ise Benim Hayatım dizisinde Ahu karakterini canlandıracaktır. 

Güzel oyuncu Pelin Uluskar, 171 boyundadır ve 53 kilogram ağırlığındadır. Güzelliği ve fiziği ile de ekranlarda oldukça dikkat çeken başarılı oyuncu Pelin Uluskar yeni sezonda Benim Hayatım dizisinde Ahu karakterini canlandıracaktır. 

Başarılı oyuncu Pelin Uluskar, 27 yaşında genç ve güzel bir oyuncudur. Henüz kayıtlı bir evliliği olmayan Pelin Uluskar özel hayatı ile gündeme çok gelmeyen bir oyuncudur. 

Başarılı oyuncu Pelin Uluksar Yer Aldığı Diziler
2021 – Benim Hayatım (Ahu)
2019 – Vuslat (Nehir Erdem)
2018 – Bir Deli Rüzgar (Melis Rengin)
2016/2017 – No:309 (Nergis)

Benim Hayatım dizisi yeni sezonda yeni bölümleri ile her hafta saat 20.00 de Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek..