Benim Hayatım Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman? Benim Hayatım dizisi oyuncuları kimler? Benim Hayatım saat kaçta? İşte detaylar haberlerimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Benim Hayatım dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Star Tv ekranlarının yeni dizisi ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Benim Hayatım dizisi konusu ve oyuncu kadrosu izleyici tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizi izleyici tarafından merak ediliyordu.

benim3

Dizide hayatın tüm zorluklarına karşın ailesi ile birlikte hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesi anlatılıyor. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Benim Hayatım dizisi konusu nedir? Benim Hayatım dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, Benim Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Star Tv'nin iddialı dizilerinden olan Benim Hayatım dizisi yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor. Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Benim Hayatım dizisi konusu nedir, oyuncuları, Benim Hayatım ne zaman başlayacak?

BENİM HAYATIM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Benim Hayatım dizisi ilk bölümü ile 31 Ekim Pazar akşamı ekranlara geliyor. Yönetmenliğini Onur Tan'ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Uğur Çavuşoğlu, Savaş Özdemir, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Zeynep Kumral, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Hira Koyuncuoğlu, Pelin Uluksar ve Belgin Şimşek gibi birbirinden başarılı isimler yer almakta. 

benim2

Ailesi ile birlikte İstanbul'a taşınıp hayatın zorluklarına göğüs gerecek bir genç kızın hayatını konu alan dizi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Haalleri için babası Ökkeş ile beraber İstanbul'a gelen Hayat Harisoğlu Holding'in moda yarışmasına katılıyor. Ardından Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanlarından biri çıkınca kendini bir intikam savaşının içinde buluyor. Yılmaz'ın evlenme teklidi ise herkesi şaşkına çevirecek. Benim Hayatım dizisi 31 Ekim Pazar akşamı Star Tv ekranlarında başlıyor. Tanıtımları ile dikkat çeken dizi Star Tv'nin iddialı dizilerinin arasında yer alıyor. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Benim Hayatım bu akşam ilk bölümü ile ekranlarda yayınlanacak.