Benim Hayatım Hira Koyuncuoğlu Kim? Hira Koyuncuoğlu nereli Benim Hayatım Pınar kimdir, kim oynuyor? Benim Hayatım Hira Koyuncuoğlu hayatı

Benim Hayatım Hira Koyuncuoğlu Kim? Hira Koyuncuoğlu nereli Benim Hayatım Pınar kimdir, kim oynuyor? Benim Hayatım Hira Koyuncuoğlu hayatı.. Star Tv ekranlarında yeni başlayan Benim Hayatım dizisi Pınar'ı Hira Koyuncuoğlu hayatı hakkında merak edilenler.. Hira Koyuncuoğlu nereli?

Benim Hayatım yeni dizisi senaryosu ile dikkatleri üzerine çekti. Dizide hayatın tüm zorluklarına karşın ailesi ile birlikte hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesi anlatılıyor. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Benim Hayatım dizisi konusu nedir? Benim Hayatım dizisi oyuncu kadrosunda olan Hira Koyuncuoğlu kimdir, kaç yaşında?

hira3

Star Tv'nin iddialı dizilerinden olan Benim Hayatım dizisi yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor. Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Benim Hayatım dizisinin Pınar'ı kimdir? Hira Koyuncuoğlu hayatı hakkında merak edilenler.. 

HİRA KOYUNCUOĞLU KİMDİR?

7 Ocak 1995 tarihinde Yalova'da doğan ünlü oyuncu Kadir Has Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Hira Koyuncuoğlu ilk olarak 2012 yılında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisi ile oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Kerem Cem'in yer aldığı O Hayat Benim isimli dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Star Tv'nin başarılı dizilerinden olan İstanbullu Gelin'de de Bade karakterine hayat veren ünlü oyuncu geçmişte Berkay Hardal ile aşk yaşıyordu.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

hira2

Atv ekranlarında yayınlanan Maria ile Mustafa dizisinde de oyuncu olarak yer alan başarılı oyuncu 168 cm'dir ve 50 kilodur. Oğlak burcu olan genç oyuncu gelecek vaat eden oyunculardandır. Şimdilerde ise Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Nilsu Befin Aktaş ve Genco Özak'ın yer aldığı Benim Hayatım dizisinde Pınar karakterine hayat vermektedir.