Benim Hayatım Dizisi Gerçek Mi Benim Hayatım Dizisi Uyarlama Mı? Benim Hayatım dizisi hangi kanalda? Benim Hayatım dizisi gerçek bir olay mı?

Benim Hayatım Dizisi Gerçek Mi Benim Hayatım Dizisi Uyarlama Mı? Benim Hayatım dizisi hangi kanalda? Benim Hayatım dizisi gerçek bir olay mı?  Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizi izleyici tarafından merak ediliyordu. Ekranların yeni dizisi Benim Hayatım uyarlama mı? Benim Hayatım dizisi gerçek mi?

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

benim2-1

Dizide hayatın tüm zorluklarına karşın ailesi ile birlikte hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesi anlatılıyor. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Benim Hayatım dizisi konusu gerçek mi merak ediliyor. Star Tv'nin iddialı dizilerinden olan Benim Hayatım dizisi yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor. Peki dizi hikayesi gerçek mi? Benim Hayatım uyarlama mı? İşte Star Tv'nin yeni dizisi Benim Hayatım hakkında merak edilenler...

Ailesi ile birlikte İstanbul'a taşınıp hayatın zorluklarına göğüs gerecek bir genç kızın hayatını konu alan dizi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Haalleri için babası Ökkeş ile beraber İstanbul'a gelen Hayat Harisoğlu Holding'in moda yarışmasına katılıyor. Ardından Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanlarından biri çıkınca kendini bir intikam savaşının içinde buluyor. Yılmaz'ın evlenme teklifi ise herkesi şaşkına çevirecek. Benim Hayatım dizisi 31 Ekim Pazar akşamı Star Tv ekranlarında başladı. Benim Hayatım dizisinin hikayesi gerçek mi izleyiciler araştırmaya başladı.

benim3-1

BENİM HAYATIM UYARLAMA MI?

Benim Hayatım dizisi yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor. Dizi tamamen senaryo olup gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmamıştır. Ayrıca Benim Hayatım dizisi herhangi bir yabancı diziden de uyarlanmamıştır. 

Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizi senaryo ekibi tarafından yazılmıştır. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Benim Hayatım her Pazar akşamı ekranlara gelmektedir. Yönetmenliğini Onur Tan'ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Uğur Çavuşoğlu, Savaş Özdemir, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Zeynep Kumral, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Hira Koyuncuoğlu, Pelin Uluksar ve Belgin Şimşek gibi birbirinden başarılı isimler yer almaktadır.