Benim Hayatım dizisi bu akşam Star Tv ekranlarında dev oyuncu kadrosu ile ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Benim Hayatım pazar akşamı saat 20.00 de Star Tv ekranlarında yerini alacak. Oyuncularının ise teker teker netleştiği yeni dizi ile ilgili haberler kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Benim Hayatım dizisi bu akşam Star Tv ekranlarında dev oyuncu kadrosu ile ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Benim Hayatım pazar akşamı saat 20.00 de Star Tv ekranlarında yerini alacak. Oyuncularının ise teker teker netleştiği yeni dizi ile ilgili haberler kamumanset.com' da sizlerle..

Benim Hayatım dizisi bu akşamdan itibaren her pazar akşamı Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Yeni dizi oyuncuları da bir bir netleşirken başrol oyuncularından Ali karakteri en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı. 

Başarılı oyuncu Genco Özak' ın canlandırdığı Ali karakteri dizide başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz sezon Çukur dizisinde Kulkan Erdenet rolü ile ekranlarda izlediğimiz başarılı oyuncu Genco Özak' ı bu sezonda da Star Tv ekranlarında Benim Hayatım dizisinde Ali karakteri ile izleyeceğiz. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Yeni dizide ekranlarda Nilsu Berfin Aktaş' ı izliyoruz. Nilsu Berfin Aktaş yeni dizi Benim Hayatım' da Hayat karakterini canlandıracak. Ailesi ile yaşadığı zorluklara rağmen hayallerinden vazgeçmeyen İstanbul' a gelen genç bir kızın hikayesini konu alıyor. 

Benim Hayatım Dizisinin Oyuncu Kadrosu;

Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu, Belgin Şimşek gibi bir çok ünlü isim yer alıyor.

Benim Hayatım dizisinin Ali' si Genco Özak Kimdir gelin daha yakından tanıyalım?

Başarılı oyuncu Genco Özak, 22 Kasım 1992 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu henüz 29 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Genco Özak' ın ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisi ile olmuştur. Sonrasında Çalgı Çengi sinema filminde yer alan başarılı oyuncu Genco Özak, Çukur dizisi ile ekranlardaki ve sektördeki kalıcılığını korumuştur. 

Leyla Tanlar ile birlikteliği ile gündeme gelen başarılı oyuncu, 1.84 m boyunda yay burcudur. 

Benim Hayatım dizisinin Ali' si Genco Özak' ın yer aldığı projeler

Çukur - Kulkan Erdenet
Güvercin - Ökkeş 2018
Söz (Kopuk – Selim Hayroviç)
Kaybedenler Kulübü 2  
Martıların Efendisi (Kahvedeki Adam) 
Kor (Muhasebeci) 
Vatanım Sensin (Mehmet)