Filistin asıllı ABD’li model Bella Hadid Instagram hesabından paylaştığı karelerle yine takipçilerini büyüledi. Aktip olaraak kullandığı Instagram hesabından kendieini takip edenleri sayısı 50 milyonu geçen ünlü model göğüslerine bağladığı kemer paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu.

Dünyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Bella Hadid, Instagram hesabından yaptığı BDSM temalı paylaşımıyla görenleri yine ve yeniden büyüledi.

2-62

Filistin asıllı ABD’li model sansasyonel çıkışlarının yanı sıra yaptığı samimi paylaşımlarla dünya gündeminden düşmüyor.

1-58

Kendisi gibi model olan kardeşleri Gigi Hadid ve Anwar Hadid’den farklı olarak daha sık paylaşımlar yapan genç modelin Instagram’da 50 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır.

5-43

Başarılı isim dünyaca ünlü marka Calvin Klein için kamera karşısına geçti. Bella Hadid’in cesaret isteyen fotoğraflarına milyonlarca beğeni yağdı.

4-37
Bella Hadid, karantina günlerinde Instagram adresinden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.

6-31

Bella Hadid, bu kez de altına iç çamaşırı giymediği, üstünde sadece sarı paltosunun olduğu fotoğraflarını paylaştı. İç çamaşırsız Bella Hadid'in pozlarına büyük beğeni yağdı.

8-24
'Evde kal' çağrılarına uyan Bella Hadid'in karantina günleri renkli geçiyor. Ünlü model makarna yediği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
9-17
İki haftadır evde olan ünlü model kendini yemeğe vurdu. Hadid ayrıca 'Biraz D vitamini' sözüyle bikinili pozunu paylaştı. Hadid'in bu pozuna beğeni ve yorum yağdı.

11-6
Bella Hadid ayrıca evde kalanlar için bir liste önerisi de verdi."Bencil olma" uyarısında bulunan Bella Hadid, corona virüs salgınına karşı takipçilerine evde kalmaları konusunda uyarı yaptı. 23 yaşındaki Hadid, "Sadece kendin için değil, sevdiğin insanlar için evde kalmalısın" dedi.

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

13-3