Basketbolcu Metecan James Birsen ve Selin Ciğerci Aşk Mı Yaşıyor? Mete James Birsen'den Selin Ciğerci açıklaması Metecan James Birsen ve Selin Ciğerci sevgili mi?

Basketbolcu Metecan James Birsen ve Selin Ciğerci Aşk Mı Yaşıyor? Mete James Birsen'den Selin Ciğerci açıklaması Metecan James Birsen ve Selin Ciğerci sevgili mi? Ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin, Fenerbahçe'de Beko'da forma giyen basketbolcu Metecan James Birsen'le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Metecan James Birsen, konu hakkında sosyal medya hesabında açıklama yaptı. Ünlü basketbolcu Metecan James Birsen'in Selin Ciğerci açıklaması çok konuşuldu. Metecan James Birsen sosyal medya platformu Instagram'dan Selin Ciğerci ile hakkında çıkan iddialar hakkında açıklamada bulundu. Metecan Birsen paylaştığı yazı ile iddiaları kesin bir dille yalanladı.

mete

Ünlü sosyal medya fenomeni Ciğerci ismini vermeden bir basketbolcu ile aşk yaşadığını söylemişti. Henüz ilişkilerinin başında olduklarını ve denediklerini bu yüzden isim vermek istemediğini söylemişti.Sosyal medya fenomeni Selin Cİğerci futbolcu eşi Gökhan Çıra'dan 10 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Eşi ile yollarını ayırdıktan sonra gönlünü br basketbolcuya kaptırdı. Selin Ciğerci'nin yeni bir aşka yelken açtığı ve sevgilisinin bir basketbolcu olduğu iddia edilmişti. Selin Ciğerci ise bu iddiaları kabul etmişti.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Ünlü fenomen hakkında çıkan aşk dedikodularının ardından açıklamada bulunmuştu Bir buçuk ay önce ayrıldığı eşi Gökhan Çıra'yı çabuk unutan Ciğerci "Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye'de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor." ifadelerine yer vermişti. O ismin Metecan James Birsen olduğu iddia edilmişti.

mete2

Ünlü basketbolcu Birsen sosyal medya hesabından iddialar hakkında açıklamada bulundu. "Bugün hakkımda çıkan ve bir çok farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberlerle hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuki yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır. Hukuki sürecin sonunda, insanların hayatlarıyla ilgili bu takip yalan haberleri üreten kişiler ve kurumlar için örnek teşkil edecek kararlar çıkacağı kararlar ümit ediyor, bu haberi çıkaran ve yayılmasına vesile olan kişi ve mecraları şiddetle kınıyorum" ifadelerine yer vererek hakkında çıkan aşk iddialarını kesin bir şekilde yalanladı. 26 yaşındaki ünlü basketbolcu Fenerbahçe'de Beko'da oynayarak başarılı spor hayatını sürdürüyor.